План роботи Зубрянського ліцею Солонківської сільської ради на 2024–2025 н. р.
План роботи Зубрянського ліцею Солонківської сільської ради на 2024–2025 н. р.
План роботи
Зубрянського ліцею
Солонківської сільської ради
на 2024–2025 н. р.
|
«ШКОЛА РАДОСТІ ДЛЯ ДІТЕЙ, ТВОРЧОСТІ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ, СПОКОЮ ДЛЯ БАТЬКІВ»
Освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства, об'єднаного спільними цінностями і культурою, та держави.
Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу Українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору.
КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ ЗАКЛАДУ
Гуманізація й демократизація освітнього процесу, забезпечення наукового, розвиваючого характеру освіти, індивідуалізація та диференціація навчання, формування всебічно розвиненої особистості, підготовленої до активної діяльності в умовах інформаційного суспільства, співпраця і партнерство у взаєминах дітей, педагогів, батьків.
МІСІЯ ЗАКЛАДУ
- Створити освітнє середовище, в якому Дитина росте і розвивається в умовах довіри, свободи, рівності та вчиться змінювати світ на краще.
- Сформувати у здобувачів освіти компетенції, які вимагає сьогодення та воєнний стан;
- Виховати соціально адаптовану та громадсько-орієнтовану особистість, яка зможе творити позитивні зміни в суспільстві, знавця рідної мови, патріота своєї держави.
ВІЗІЯ ЗАКЛАДУ
Зубрянський ліцей —
- це сучасний простір, що об’єднує однодумців (здобувачів освіти, батьків, учителів) та надихає вдосконалювати себе і світ;
- місце, де зростають успішні здобувачі освіти — майбутні лідери, архітектори позитивних змін з великим українським серцем;
- територія довіри та можливостей для постійного розвитку здобувачів освіти, батьків, учителів;
- ефективні вчителі, що володіють сучасними методами навчання та втілюють прогресивні ідеї.
ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ ЗАКЛАДУ НА 2024-2025 н.р.
- Організація безпечного освітнього процесу.
- Організація інклюзивного навчання, індивідуальної роботи з обдарованими дітьми та з дітьми з ООП , залучення їх до роботи у МАН, гуртках, факультативах, розвиваючих та тренінгових групах, участі в олімпіадах та конкурсах.
- Проведення психолого-педагогічних консиліумів та семінарів з метою удосконалення взаємовідносин «учитель-батьки-учень».
- Адаптація приміщень та території ліцею до принципів універсального дизайну для якісного навчання та відпочинку здобувачів освіти.
- Сприяння формуванню основних ключових компетентностей здобувачів освіти та самовиховання загальнолюдських, здоров’язбережувальних і духовно-моральних цінностей, патріотичності, національної свідомості.
- Розвиток соціального партнерства та взаємодії з громадськістю.
СТРУКТУРА ЗАКЛАДУ
Учнівський контингент |
Кадровий контингент |
|||
460 учні (22 класів) |
37 педагогічних працівників |
14 непедагогічні працівники |
||
І ступінь |
ІІ ступінь |
ІІІ ступінь |
|
|
149 учні (8 класів) |
235 учень (10 класів) |
75 учнів (2 класи) |
АДМІНІСТРАЦІЯ
|
|
|
Станом на 01.09.2024 року в ліцеї навчається в 460 учні у 22 класах. Середня наповнюваність одного класу складає 20 учнів. Кількість дітей у групах продовженого дня становить 30. У ліцеї функціонує 2 інклюзивних класів, в яких навчається 2 дітей з особливими освітніми потребами. Головним принципом інклюзивності освіти є створення школи для ВСІХ дітей.
Саме у такому закладі освіти індивідуальні особливості дітей та їх особливі освітні потреби сприймаються як корисний ресурс, особиста унікальність, а не проблема. За допомогою кваліфікованих педагогічних працівників надається належний супровід та підтримка учням у їх соціальній адаптації, розкритті своїх інтелектуального, фізичного та духовного потенціалів. Завданням нової української школи є створення інклюзивного освітнього середовища - сприятливого середовища для спільного навчання, виховання та розвитку дітей з урахуванням їх потреб та можливостей.
Учнів ліцею — майбутніх інтелектуалів українського суспільства — навчають їхні наставники — 37 енергійно-творчих педагогів, які уміють посіяти у серцях вихованців зерна людяності, патріотизму, національної гідності.
У педагогічному колективі панує тверде переконання, що кожен учень — це унікальна і неповторна індивідуальність.
У закладі створені умови для професійного зростання педагогів. Педагогічні працівники підвищують свою професійну майстерність при обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, проводять та відвідують різні обласні, регіональні та міжрегіональні семінари, тренінги, проходять онлайн навчання.
Атестація педагогічних працівників буде здійснюватися згідно з вимогами нового типового Положення про атестацію педагогічних працівників та відповідно до перспективного плану проходження атестації.
АНАЛІЗ РОБОТИ ЗА 2022-2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
У сучасних умовах освіта набуває особливого значення для нагромадження людиною професійних знань, навичок, мотивацій, для формування духовності, розуміння та пізнання людиною свого існування. Значно підвищується роль знань, їх накопичення для виходу на новий рівень інформаційних технологій, докорінний вплив на соціальну природу людини.
Перед сучасним закладом загальної середньої освіти постає завдання створити комфортні умови навчання для дитини та забезпечити якісну освіту, а також бути максимально відкритим з громадськістю.
Передумовами розвитку закладу в умовах Нової української школи є правильна управлінська діяльність, якісний кадровий потенціал, сучасне матеріально-технічне забезпечення, прозорість та інформаційна відкритість, формування довіри суспільства до системи освіти, гарантування її якості.
Сучасний заклад освіти повинен забезпечувати безпеку всіх учансиків освітнього процесу і створювати рівний доступ всіх учасників освітнього процесу, враховуючи вимоги сьогодення та воєнного стану.
ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС
1 вересня 2024 року розпочали навчання 39 учнів 1-х класів за освітньою програмою, розробленою під керівництвом Р.Б.Савченко. Продовжили навчання за цією програмою 2-4 класів. Завершився перший рік навчання для двох 5-х класів базової школи.
Новий зміст освіти заснований на формуванні необхідних для успішної самореалізації в суспільстві компетентностей.
У класних приміщеннях, де навчаються учні НУШ 1-5 класів проведені ремонтні роботи. Кімнати оснащено меблями, жалюзями, телевізорами, комп'ютерною технікою. Наявний ламінатор. Придбано одномісні парти, які легко трансформувати для групової роботи. Для забезпечення дослідницької діяльності дітей, формування самостійності, організації роботи дітей у парах, у малих групах, також індивідуально облаштовано навчальні осередки. Є куточки відпочинку, усамітнення, змінні тематичні осередки, зони художньо-творчої діяльності, дитячі класні бібліотечки. У класах наявні меблі, де зберігається необхідне для навчання та розвитку приладдя.
Педагогічні працівники, які викладають у 1-4 класах, 5-х класах та викладатимуть у 6-х класах пройшли відповну курсову підготовку. Більшість вчителів, які викладають в початковій школі та викладатимуть у 5-6 класах пройшли навчання за Типовою освітньою програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розробленою відповідно до Концепції НУШ, на базі Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти.
БЕЗПЕКА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ
Під час організації освітнього процесу в 2023-2024 н.р. значна увага придялялась безпеці учасників освітнього процесу. Наявність укриття дала можливість організувати протягом року навчання в змішаному форматі.
Було проведено систему організаційних заходів щодо навчання всіх учасників освітнього процесу правилам поведінки при надзвичайних ситуаціях, отриманні сигналу «Повітряна тривога».
В рамках дня цивільного захисту населення у Зубрянському ліцеї був проведений захід «Школа виживання. Простір безпеки». За сигналом відбулася евакуація учнів та працівників ліцею з приміщення. Вчителі здали рапорт про евакуацію начальнику штабу цивільного захисту.
Учителі школи проводять уроки на високому рівні використовуючи як традиційні так й інноваційні форми і методи навчання.
У 2023-2024 н.р. учні, не зважаючи на військовий стан, приймали участь в різноманітних олімпіадах, конкурсах. Наші вихованці гідно представляли наш навчальний заклад як на предметних олімпіадах, конкурсах, мистецьких та спортивних заходах так і в позашкіллі. Результатом є значна кількість призових місць з української мови, християнська етика, біологія, географія, математика. Крім того є переможці конкурсів, змагань та проектів.
10 учнів 5-8 класів за результатами навчання протягом року нагороджені Похвальними листами «За особливі успіхи у навчанні».
МЕДИЧНИЙ СУПРОВІД ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ
Медичне обслуговування учнів та працівників закладу освіти організовано відповідно до нормативно - правової бази:
- Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, затверджений наказом МОЗ № 2205 від 25.09.2020.;
- Наказ № 518/674 від 20.07.2009 р «Про забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах».
Медичне обслуговування учнів та працівників ліцею організовано відповідно до нормативно-правової бази. Медичні профілактичні огляди учнів ліцею проводилися медичними працівниками амбулаторного пункту с. Зубра.
Довідки про проходження профілактичного медичного огляду зберігаються в медичному кабінеті ліцею.
На підставі довідок про стан здоров’я здійснено розподіл учнів на групи для занять фізичною культурою та оформлено листи здоров’я всіх класів.
У 2023-2024 навчальному році медичний огляд пройшли 386 учнів.
Основна група по фізичній культурі - 66 % учнів ліцею.
Підготовча група по фізичній культурі – 26 % учнів ліцею.
Спеціальна група по фізичній культурі – 8 %учнів ліцею.
За уроками фізичної культури систематично проводився медико-педагогічний контроль.
Всі працівники школи проходять медичні огляди у відповідності з діючим законодавством.
Для якісного медичного забезпечення учнів та вчителів у закладі обладнаний медичний кабінет. Відповідно до чинних норм законодавства, медичний кабінет укомплектований засобами медичного призначення та лікарськими засобами для надання першої домедичної допомоги.
Спостереження за контактними учнями проводилося у 22 класах.
Протягом навчального року проводилися медичні огляди учнів ліцею на педикульоз, коросту.
У ліцеї проводилася санітарно-освітня робота серед школярів, педагогів та батьків:
- 358 звернень;
- 17 бесід;
- 14 санбюлетень.
В закладі протягом року проведено систему обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ХАРЧУВАННЯ
Важливим аспектом збереження здоров'я учнів є створення умов для раціонального харчування дітей протягом перебування у закладі. Організація харчування учнів регламентується Законами України «Про освіту» (ст. 25), «Про загальну середню освіту» (ст. 22), «Про охорону дитинства (ст. 5), постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2014 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», іншими нормативними документами. Згідно з вищезазначеними учні пільгових категорій забезпечуються безоплатним одноразовим харчуванням.
Адміністрацією та медичною сестрою закладу проводиться перевірка режиму роботи їдальні, яка надає кейтерингові послуги у відповідності норм харчування учнів.
Продовжується процес впровадження і підтримки процедури забезпечення безпеки, засновані на принципах НАССР.
Робоча група НАССР постійно тримала на контролі якість продукції, що готується в харчоблоці закладу.
Відповідно до рішень виконавчого комітету Солонківської сільської ради безкоштовне харчування отримували учні, таких категорій: малозабезпечені, з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах);з сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, учасників бойових дій; внутрішньо переміщені особи; зі статусом дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.
Виховна робота у 2023-2024 н.р. була спрямована на виховання національної гордості сімейних та державних традицій, патріотизму.
Однією з найважливіших педагогічних закономірностей є та, що в процесі формування особистості, а отже, й підростаючого покоління, найефективніші шляхи пізнання - це від рідного до чужого, від близького до далекого, від національного до міжнаціонального, світового.
Система виховання постійно відтворює і поглиблює емоційно-естетичний, художньо-творчий, духовний та інтелектуальний компоненти свідомості. Прививає любов і повагу до рідного народу, створює умови для розвитку і розкриття природних задатків і талантів кожного громадянина України, формування духовного потенціалу - найвищої цінності нації та держави.
В основу виховання покладені принципи гуманізму, демократизму, єдності сім'ї і школи, наступності та спадкоємності поколінь. Найважливішою громадянською рисою особистості є сформованість національної свідомості, патріотичних почуттів до рідної землі, свого народу, готовності до праці в ім'я України. Ціновим засобом відображання нації є формування в людини національної гідності й гордості за свою Батьківщину.
Тому в 2023-2024 навчальному році вся виховна діяльність була спрямована на реалізацію наступних завдань:
- Формування особистості патріота України та толерантного ставлення до інших народів, культур і традицій;
- Підвищення престижу військової служби та культивування ставлення до солдата як до захисника Вітчизни, героя;
- Формування мовленнєвої культури школярів, культивування кращих рис української ментальності: працелюбність, свободу, справедливість, чесність, доброту;
- Забезпечення умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів;
- Формування в учнів свідомого ставлення до свого здоров'я як найвищої цінності, формування навичок здорового способу життя, збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я.
- Самореалізація людини в особистісній, професійній та соціальній сферах її життєдіяльності.
- Сприяння розвитку творчого потенціалу учнів.
- Формування інтересів до різних галузей науки, мистецтва, спорту, виявлення і розвиток індивідуальних творчих здібностей та нахилів;
ПАРТНЕРСТВО ТА ВЗАЄМОДІЯ
- Солонківська сільська рада
- Відділ освіти, культури, молоді та спорту Солонківської сільської ради
- Мала академія наук
- ЛНУ ім. Івана Франка
- Львівський національний університет «Львівська політехніка»
- Патрульна поліція Львівської області
- Поліція ювенальної превенції ГУНП Львова
СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
Психологічна служба в системі освіти функціонує як єдина система, яка сприяє створенню умов для інтелектуального і соціального розвитку здобувачів освіти, збереження психічного здоров'я та надання психологічної підтримки всім учасникам освітнього процесу.
Представниками психологічної служби ліцею є практичний психолог та соціальний педагог.
З метою забезпечення високої ефективності освітніх реформ, усвідомлюючи важливість радикальних змін у всіх сферах життя, опановуючи інноваційні методи і технології працівники психологічної служби у своїй практичній діяльності використовують різні форми та методи роботи: розвивальні, групові та практичні заняття, тимбілдінги, інтерактивні ігри, консиліуми, «години психолога», презентаційні заняття, форуми-театри, конкурси, арт-терапевтичні техніки, просвітницько-профілактичні зустрічі, марафони, вікторини, акції, уроки-застереження, години спілкування, арт-проекти та соціально-психологічні проекти, екскурсії, конференції.
Кількість запитів з боку учнів до практичного психолога та соціального педагога протягом трьох років збільшується, що свідчить про потребу психологічної підтримки для особистісного самоствердження, формування адекватної самооцінки, визначення власних потреб, налагодження ефективних взаємин з однолітками та батьками, підвищення мотивації навчання та професійного самовизначення
Пріоритетним напрямом в роботі залишається превентивні заходи з попередження злочинів, правопорушень та подолання негативних явищ в учнівському середовищі. Такі явища як тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія, бездоглядність, булінг, торгівля людьми є безпосередніми об'єктами профілактичної діяльності працівників психологічної служби. Слід зазначити, що в правовиховній діяльності є позитивна стабільність впродовж 2 років. На сьогодні жоден з наших учнів не стоїть на обліку в секторі ювенальної поліції неповнолітніх головного управління національної поліції у Львівській області.
Правове виховання й оволодіння системою правових знань має особливе місце в комплексі практичних заходів, які реалізуються в більшості під час проведення тематичних тижнів: Тижні здорового способу життя, Тижні правових знань, Тиждень психології. Тиждень соціально-психологічної служби «ШКОЛА – місце де ростуть крила».
Впродовж останніх років працівниками психологічної служби впроваджуються у практичну діяльність такі програми як:
- “Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція” - з питань протидії торгівлі людьми
- Інформаційно-освітня протиалкогольна програма “Сімейна розмова” - з питань підвищення особистісного захисту дитини в ситуаціях, пов'язаних із ризиком вживання алкоголю,
- Просвітницько-профілактична програма тренінгових занять “Не смійся з мене” - з питань попередження шкільного булінгу, набуття навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій.
У роботі з батьками та педагогами працівники психологічної служби використовують навчальні зустрічі, тренінги в основному з питань профілактики психологічного (емоційного, фізичного) насильства над дітьми.
Циклограма щомісячної діяльності ліцею
№ з/п |
Заходи |
Відповідальний |
Термін виконання |
1 |
Оперативні наради із заступниками. Оперативні наради з педагогічними працівниками |
Директор |
щопонеділка при потребі |
2 |
Наради при директорові та заступниках |
Директор, заступники |
один раз на місяць (за графіком) |
3 |
Засідання педагогічної ради |
Директор, заступники |
згідно з графіком |
4 |
Засідання методичної ради, методичних об’єднань |
Директор, заступники |
згідно з графіком |
5 |
Проведення загальних зборів колективу |
Директор, заступники |
двічі на рік |
6 |
Проведення профспілкових зборів працівників закладу |
Голова ПК |
двічі на рік |
7 |
Проведення загальних батьківських зборів |
Адміністрація |
один раз на семестр |
8 |
Проведення класних батьківських зборів |
ЗВР, кл.керівники |
двічі на семестр |
9 |
Засідання органів учнівського самоврядування ліцею |
ЗВР |
один раз на місяць (за графіком) |
10 |
Засідання батьківського комітету ліцею |
ЗВР, голови БК класів |
двічі на семестр |
11 |
Засідання ради порозумінь |
ЗВР |
один раз на місяць (за графіком) |
01-31 СЕРПНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Перевірка стану готовності території закладу освіти щодо початку навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні, укриття для учасників освітнього процесу, навчальних кабінетів, спортивного залу та споруд, харчоблоку. Перевірка збереження, поповнення та використання бібліотечного фонду. Забезпечення бібліотечних фондів підручниками. Оновлення підрозділу «Електронні підручники» на сайті ліцею. |
До 31.08 |
Комісія |
Акти |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Перевірка стану засобів електро, пожежної безпеки та відео-нагляду, дорожніх розміток, табличок та показників руху до укриття. Перевірка наявності дезінфікуючих засобів та медикаментів у навчальному закладі. Перевірка наявності медичних оглядів працівників ліцею та інших документів. Організація медичного контролю за здоров'ям учнів. Підготовка інструктажів та бесід щодо запобігання дитячого травматизму |
До 31.08
До 31.08
До 31.08 |
Комісія
Медична сестра
ЗНВР, ФОП |
|
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
До 28.08
До 31.08 |
Адміністрація
ЗНВР |
1. Акт
2. Наказ 3. Наказ
|
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Підготовка до проведення Дня знань та першого уроку. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави. Проведення заходів до Дня прапора та Дня Незалежності Відео-ролик «День Незалежності» |
До 31.08 |
ЗВР, ПО, КК |
|
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Планування роботи на І півріччя. Діагностика психологічної готовності майбутніх першокласників до навчання в школі. Уточнення списків дітей шкільного віку, які мають відвідувати навчальний заклад (кількість здобувачів освіти, які прибули на навчання; кількість здобувачів освіти, які перебувають за кордоном (он-лайн навчання), дітей пільгових категорій, призовників). |
До 31.08 |
ПП
СП |
|
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Моніторинг використання технологій, методів навчання, викладання, пристосування навчального матеріалу, програм до особливостей розвитку дитини з ООП |
протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Обговорення та погодження плану роботи з батьками учнів Обговорення та погодження плану роботи з Волинською обласною бібліотекою для юнацтва та ВНУ Обговорення та погодження плану роботи з Волинським центром національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавства |
До 31.08 |
ЗВР, ПО
|
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Доведення до відома батьків нових методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів у Новій українській школі |
До 31.08 |
ЗНВР, КК |
|
|
Поновити інформацію про критерії, правила і процедури оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти на сайті закладу |
До 31.08 |
Адміністрація |
|
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Моніторинг забезпеченості ліцею педагогічними кадрами |
До 31.08 |
Адміністрація |
|
|
Моніторинг стану забезпечення учнів підручниками |
До 31.08 |
Бібліотекар |
|
|
|
Фронтальний моніторинг сформованості мережі класів |
До 31.08 |
Адміністрація |
|
|
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Збір інформації про працевлаштування випускників |
До 30.08 |
СП, КК |
|
|
Педагогічна онлайн-майстерня «Оцінювання в 6-х класах НУШ» |
Протягом місяця |
Пед. працівники, які викладатимуть у 6-х класах |
|
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Опрацювання методичних рекомендацій щодо організації овітнього процесу в новому навчальному році |
Постійно |
Вчителі-предметники |
|
|
Провести моніторинг використання педагогами освітніх ресурсів, висвітлення педагогічної діяльності у фахових виданнях, електронних ресурсах |
Протягом місяця |
ЗНВР |
|
|
|
Підготовка до планування освітньої діяльності |
Протягом місяця |
Вчителі |
|
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
|
Планування методичної роботи на навчальний рік |
До 31.08 |
ЗНВР, керівники МО |
|
|
|
Співпраця з ЦПРПП Підгайцівської сільської ради |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Анкетування батьків щодо шляхів поліпшення роботи закладу |
Протягом місяця |
СП |
|
|
Консультпункт для батьків учнів, що йдуть у 1 клас |
Протягом місяця |
ЗВР, КК, ПП, СП |
|
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Круглий стіл для вчителів з питань дотримання академічної доброчесності |
До 31.08 |
Адміністрація |
|
|
Роль учнівського самоврядування в організації освітнього процесу на засадах академічної доброчесності. Заняття з учнівським активом. Складання плану на І семестр. |
До 31.08 |
ЗВР, ПО, УС |
|
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Нарада при директорові та заступниках №1:
Засідання педагогічної ради №1 на тему: «Безпечний освітній простір – необхідна передумова якісної освіти».
|
30.08
31.08
|
Адміністрація.
Адміністрація
|
Протокол.
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Складання розкладу уроків, факультативів, гуртків, ГПД, інклюзивного навчання. |
До 31.08 |
Адміністрація |
|
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Консультації з питань атестації та сертифікації учителів Складання перспективного плану курсової перепідготовки педагогів на 2025 рік |
За потреби |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
НАКАЗИ:
|
До 30.08 |
Адміністрація, секретар ліцею |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Контроль за оволодінням педагогами принципами академічної доброчесності. |
до 10.08 |
Адміністрація |
|
|
Тиждень 1
2 - 6 ВЕРЕСНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Організація роботи інвентаризаційної комісії, комісії з оприбуткування та списання матерільних цінностей |
Протягом тижня |
Завгосп, Комісія |
Акти (за потреби) |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
|
Протягом тижня |
Медсестра, ФОП, адміністрація |
Наказ
Акти-дозволи Накази |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
1.Участь у рейд-перевірці умов проживання дітей, які опинилися в СЖО. 2.Участь у рейд-перевірці охоплення навчанням дітей шкільного віку. 3.Складання соціального паспорта школи. 4.Організація індивідуального та інклюзивного навчання. 5.Заходи щодо запобігання булінгу, дитячому травматизму, дитячій бездоглядності та правопорушенням серед неповнолітніх. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
1.Акт
2.Списки
3.Соціальний паспорт 4.Накази
5. План |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня
|
ЗВР ПС, СП |
1.План 2.План 3.План |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Психологічний супровід процесу адаптації дітей в 1-х класах. Анкетування серед учнів щодо прояву булінгу. |
Протягом тижня |
ПП, СП |
Довідка |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Заходи з організації інклюзивного освітнього середовища. Заходи з організації індивідуального навчання. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Планування роботи з батьками. Обрання батьківських активів по класах.
|
Протягом тижня |
ЗВР, ПО, КК
|
Плани |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Інформування щодо критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів |
До 06.09 |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Фронтальний моніторинг. Діагностувальні контрольні роботи з предметів з метою визначення ОСВІТНІХ ВТРАТ. |
До 15.09 |
Вчителі-предметники |
|
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Початок підготовки учнів до І та ІІ етапів предметних олімпіад та конкурсів, турнірів |
До 29.09 |
Вчителі-предметники |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Складання плану на І семестр діагностичного контролю (стан адаптованості учнів 1-х і 5-х класів). Погодження календарно - тематичних планів вчителів-предметників, проведення діагностувальних контрольних робіт з предметів з метою визначення ОСВІТНІХ ВТРАТ. Погодження планів виховної роботи, планів соціально-психологічної служби. |
Протягом тижня |
Адміністрація школи
ЗНВР, вчителі-предметники
ЗВР,СП
|
План
Плани |
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Співпраця з батьківським активом |
Протягом місяця |
КК, ЗВР |
План |
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Бесіди з учнями ліцею на предмет їх обізнаності з правилами академічної доброчесності |
Постійно |
ЗВР, ЗНВР |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
1.Організація засідань МО на тему: ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
2.Нарада при директорові та заступниках №2: 1. Виконання рішень попередньої наради. 2. Про організацію харчування учнів школи та звільнення від оплати за харчування дітей пільгових категорій у 2024/2025 навчальному році. 3. Про організацію профорієнтаційної роботи. 4. Про підготовку до професійного свята – Дня вчителя. Про претендентів на нагородження до Дня вчителя. 5. Про попередження дитячого травматизму під час організації освітнього процесу. 6. Про складання графіків проведення контрольних, практичних та лабораторних робіт у 2024/2025 навчальному році. 7. Про стан відвідування учнями ліцею. 8. Про стан комплектування гуртків та спортсекцій. 9. Про звільнення учнів за станом здоров’я від занять з фізичної культури. 10. Про підсумки складання соціальних паспортів учнів класів та школи на 2024/2025 навчальний рік. 11. Про методичну роботу, роботу з молодими педагогами, атестацію педагогів. 12. Про організацію проведення внутрішнього контролю стану викладання дисциплін (тематичний, фронтальний). 13. Про інформаційне забезпечення роботи ліцею. 14. Про організацію роботи щодо обліку відвідування навчальних занять учнями. 15. Про роботу ГПД. 16. Про профільне навчання. 17. Про вимоги до ведення шкільної документації. 18. Про організацію роботи з БЖД, пожежної безпеки (журнали, інструктажі). 19. Про готовність школи до осінньо-зимового періоду. Стан протипожежної, каналізаційної, опалювальної систем, покрівлі. |
|
|
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
1-3.Розклади 4. Графік |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Консультації щодо ведення електронної документації |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
НАКАЗИ:
|
Протягом місяця |
Адміністрація
|
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Проведення антикорупційних онлайн-занять з батьками. |
Протягом місяця |
КК |
|
|
Тиждень 2
9-13 ВЕРЕСНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Благоустрій території навчального закладу. Організація догляду за зеленими насадженнями |
Протягом тижня |
Завгосп Двірник |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
|
Протягом тижня |
Медсестра ФОП КК, медсестра |
Довідка Записи в журналах |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
Соціальний паспорт, Довідка План |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
1.Проведення засідань батьківських активів 2.Тиждень фізкультури та спорту.
|
Протягом тижня Протягом тижня
09.09 |
ЗВР, КК ПО, вчителі фізичної культури |
Протоколи Положення, наказ, матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Психологічний супровід процесу адаптації учнів у 1, 5-х класах Рейд «Урок» |
Постійно |
ПП, СП
|
|
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Організація роботи факультативів, гуртків, спортивних секцій. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Розклад |
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Проект «Дерево ліцею»
|
Протягом місяця |
ЗВР
|
Фотостенд |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Методична нарада з проблеми компетентнісного підходу в системі оцінювання |
10.09 |
ЗНВР |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Розробити план індивідуальної роботи з учнями, які показали низький рівень успішності |
За потреби |
Вчителі-предметники |
|
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Початок підготовки учнів до І та ІІ етапів предметних олімпіад та конкурсів, турнірів. |
Протягом місяця |
Вчителі-предметники |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
|
11.09
Протягом тижня.
|
ЗНВР.
ЗНВР.
|
Протокол Графік
Наказ
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Засідання методичної ради:
|
Протягом тижня
|
ЗНВР
|
Протокол
|
|
Проведення засідань МО. |
Протягом тижня |
ЗНВР |
Інформація на сайт |
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультпункт для батьків. |
За потреби |
КК |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Пам'ятка спільно з дітьми "Доброчесність у нашому класі" |
Постійно |
ЗВР, ЗНВР |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Оперативні наради при директорові. |
Щопонеділка |
Адміністрація |
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня |
Адміністрація.
Адміністрація
Директор ЗНВР, вчителі-наставники |
Наказ
Нарада Рекомендації |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Контроль за дотриманням графіків роботи працівників ліцею. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази |
Протягом місяця |
Адміністрація
|
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Ознайомлення колективу з нормативною базою щодо дотримання норм академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу. |
Постійно |
|
|
|
Тиждень 3
16-20 ВЕРЕСНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Благоустрій території навчального закладу. Організація догляду за зеленими насадженнями |
Протягом тижня |
Завгосп Двірник |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Уточнення планів евакуації на випадок надзвичайних ситуацій Небезпечне отруєння грибами |
Протягом тижня |
Відповідальний з ОП КК |
Плани евакуації |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Адміністрація, ЗВР ПО Психолог СП
|
Матеріали |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня
Протягом тижня |
ЗВР, пед.-орг., СП, ПП, КК |
Проєкт |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Проведення поглибленої психодіагностики в паралелі 1-х класів Акція «Як живеш дитино?» |
Протягом тижня |
Психолог СП |
|
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до себе, до власного здоровя. Залучення учнів до участі в Олімпійському тижні |
Згідно плану |
КК, ЗВР |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Погодження плану роботи батьківського комітету
|
Протягом тижня
|
ЗВР
|
План |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Методична нарада з проблеми компетентнісного підходу в системі оцінювання |
20.09 |
|
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
1. Поточний контроль Ведення класних журналів (своєчасність і правильність оформлення записів, зміст, характер і об'єм домашніх завдань). |
Протягом тижня |
Адміністрація. |
Інформація |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Початок підготовки учнів до І та ІІ етапів предметних олімпіад |
До 29.09 |
Вчителі - предметники |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Складання плану вивчення стану викладання, української мови, математики, історії, географії, біології, образотворчого мистецтва, предметів початкової школи |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Наказ |
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Індивідуальні консультації батьків з питань виховання, навчання сімейних стосунків. |
За потреби |
ЗВР, КК |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Виховна година класного керівника "Чому списувати шкідливо для розуму?" |
Постійно |
ЗВР, ЗНВР |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Організація роботи з обдарованими дітьми щодо підготовки до предметних олімпіад, турнірів, конкурсів (складання списків учнів, закріплення відповідальних учителів) |
Протягом тижня |
ЗНВР
|
Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
20.09 Протягом тижня 20.09 |
ЗВР. Вчителі фізкультури |
Протокол План
|
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Систематизувати нормативно – правові документи з кадрових питань щодо функціонування закладу освіти, а саме: -Статут: права та обов’язки учасників освітнього процесу; -річний план; -робочий навчальний план:
забезпення зайнятості педагогічного персоналу. |
До 20.09 |
ЗНВР |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази |
Протягом тижня |
Адміністрація
|
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Вивчення Закону України «Про запобігання корупції» |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
Тиждень 4
23-27 ВЕРЕСНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Здійснення комплексу заходів з підготовки школи до роботи в зимових умовах |
Протягом тижня |
Завгосп |
Наказ |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Аналіз показників здоров'я та фізичного розвитку учнів |
Протягом тижня |
Медична сестра |
Довідка |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Забезпечення виконання Закону України «Про охорону дитинства». Участь в рейди в сім'ї дітей, які не відвідують школу, бесіди з батьками |
Протягом тижня |
Адміністрація. Адміністрація, КК, психолог, СП |
|
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня
|
ЗВР, бібліотекар
ПО |
Довідка |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Опрацювання даних дослідження в паралелі 1-х класів |
Протягом тижня |
Психолог |
Довідка |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави Години спілкування та виховні заходи до памяті жертв Бабиного Яру |
Згідно планів виховної роботи |
КК, ПО |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
1. Індивідуальна робота з батьками обдарованих дітей
|
Протягом тижня |
КК
|
Плани
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Методична нарада з проблеми компетентнісного підходу в системі оцінювання |
Протягом тижня |
ЗНВР |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Підсумковий контроль
|
Протягом тижня.
|
ЗНВР
ЗВР |
Довідка
|
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Початок підготовки учнів до І та ІІ етапів предметних олімпіад |
До 29.09 |
Вчителі-предметники, ЗНВР |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Опрацювання нових нормативних документів, новинок педагогіки та методики викладання предметів |
Постійно |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Налагодження роботи з партнерами ліцею (СНУ, бібліотеки) |
|
|
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Пам'ятка спільно з дітьми "Доброчесність у нашому класі". |
Постійно |
ЗВР, ЗНВР |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Засідання МО класних керівників з теми «Методичне забезпечення виховного процесу». |
Протягом тижня |
ЗВР |
Протокол
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
(І етап).
|
Протягом тижня
|
Вчителі-предметники, керівники ШМО
|
Протоколи ШМО |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Аналіз стану перепідготовки педагогічних кадрів. Створення атестаційної комісії |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази про Тиждень Олімпійського спорту та проведення Дня здоров’я |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Аналіз Закону України «Про запобігання корупції» |
Протягом тижня |
Адміністрація, педагоги |
|
|
Тиждень 5
30 ВЕРЕСНЯ - 4 ЖОВТНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Контроль за безкоштовним (пільговим) харчуванням учнів |
Протягом тижня |
Бракеражна комісія |
Акт |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Забезпечення соціального захисту дітей- сиріт, дітей, які перебувають під опікою, дітей з особливими потребами |
Протягом тижня |
ЗВР |
Довідка |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня
|
Бракеражна комісія
Адміністрація |
Акт
Довідка |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Місячник сприяння духовно-морально-етичного виховання та здорового способу життя.
|
Протягом тижня 04.10
Протягом тижня
|
ЗВР,мед.сестра ПО, СП
Вчитель історії
Бібліотекар |
Сценарій
План |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Контроль за процесом адаптації в 1-х та 5-х класах Міжнародний день ненасилля (02.10) |
Протягом тижня |
ПП, СП, ЗВР, КК |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Районні турніри юних географів, біологів, правознавців, економістів |
Жовтень
|
Вчителі-предметики |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Про етику та культуру поведінки вчителів, їх взаємовідносини з учнями. Конфліктологія. |
Протягом тижня |
ПП, СП |
Результати тестів, анкет |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Обговорення критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у 5-6-х класах. |
Протягом тижня |
ЗНВР |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
Інформація |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Аналіз завдань для учнів до І та ІІ етапів предметних олімпіад |
До 30.09 |
Вчителі-предметники, ЗНВР |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Робота з виявлення обдарованих дітей, які навчаються в закладі. |
Постійно |
Педколектив |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
Засідання атестаційної комісії 1.Розгляд заяв педпрацівників на позачергову чи перенесення атестації 2.Затвердження списку та графіку атестації. |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультація: «Режим дня – запорука успішного навчання першокласника. Як допомогти дитині в навчанні»? |
Протягом тижня |
СП, ПП, КК |
Інформація |
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Анонімне анкетування від соціального педагога "Чи відповідає Ваш класний керівник (чи вчитель) принципам академічної доброчесності?" |
Постійно |
ЗВР, ЗНВР, СП, ПП |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Нарада при директорові та заступниках №3
Засідання педагогічної ради №2 на тему: «Національно–патріотичне виховання учнівської молоді як фактор розвитку національної свідомості, громадянської активності, правових цінностей зростаючого покоління в період воєнного стану»
|
Протягом тижня
Протягом місяця
30.10-03.11
|
Адміністрація ЗНВР, вчителі-предметники |
Протокол Графік
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Проєкт плану роботи учнівського самоврядування, вибір кандидатів у Президенти ліцею |
Протягом тижня |
ЗВР, ПО, УС |
План |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Здійснити аналіз якісного складу працівників за критеріями: -всього педагогічних працівників; -за освітою: вища; середня спеціальна; навчаються; -за категоріями: вища; перша; друга; спеціалісти; -за віковим складом: пенсіонери; молоді спеціалісти. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Звіт РВК-83 |
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
ВИДАТИ НАКАЗИ:
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Круглий стіл «Запобігання та протидія академічному плагіату у ЗЗСО» |
Протягом тижня |
ЗВР, ПО |
|
|
Тиждень 6
7-11 ЖОВТНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Прибирання території ліцею, підготовка квітників до зими |
Протягом тижня |
Завгосп Двірник КК |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Санітарно-гігієнічний стан у навчальних кабінетах, спортзалі, їдальні Профілактика ВІЛ-інфекції |
Протягом тижня |
Медична сестра ПО, УС, КК |
Акти |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Аналіз зайнятості учнів у факультативах, гуртках |
Протягом тижня |
ЗНВР,ЗВР |
Інформація |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня
|
Вчителі малювання ЗВР, ПО, КК
|
Матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Підготовка матеріалів до засідання педагогічної ради. Звіт про проведену у вересні-жовтні роботу. Адаптація 1-х та 5-х класів. Психолого-педагогічний семінар «Протидія булінгу в школі» |
Протягом тижня |
ПП СП |
Інформація |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Змагання з міні-футболу до річниці загибелі Таренди Андрія. |
Жовтень |
ЗВР, вчителі фізкультури |
Наказ, положення |
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Благодійна акція «Допоможи солдату!» Меморіальна дошка «Герої не вмирають» (Таренда Андрій) (20.10) |
Протягом місяця 20.10 |
ЗВР, КК, БК |
Матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Бесіди щодо підвищення результативності у навчанні з учнями з початковим рівнем знань. |
10-11.10 |
Вчителі |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Профорієнтаційна робота з старшокласниками, зустрічі з представниками ВНЗ |
Протягом місяця |
СП |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Опрацювання нормативних документів, рекомендаційних листів щодо проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад |
До 11.10 |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Участь у методичних заходах, семінарах, тренінгах |
Протягом тижня |
Вчителі-предметники |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації. Про клопотання щодо затвердження результатів підвищення кваліфікації. |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Анкетування батьків учнів 5-х класів з метою вивчення характеру труднощів періоду адаптації до навчання. |
Протягом тижня |
ПП, СП |
Анкети |
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Kahoot «Що таке академічна доброчесність» |
Протягом місяця |
ЗНВР |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
|
Протягом тижня |
Директор, заступники ЗНВР
|
Протоколи Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Організація І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.
|
Протягом тижня |
ЗНВР |
Матеріали, звіти, наказ
|
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Підготовка власних матеріалів для участі у Інтернет-семінарах, конференціях |
10.10 |
ЗНВР |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази |
Протягом місяця
|
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Google-опитування вчителів, батьків, учнів «Дотримання академічної доброчесності» |
Протягом місяця |
ЗВР, ЗНВР |
|
|
Тиждень 7
14-18 ЖОВТНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Прибирання території ліцею, підготовка квітників до зими |
Протягом тижня |
Завгосп Двірник
|
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Перевірка стану гарячого харчування учнів |
Протягом тижня |
Адміністрація Бракеражна комісія |
Акт |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Контроль за відвідуванням та успішністю учнів групи «соціального ризику» |
Протягом тижня |
ЗВР, ПП, СП |
КВК Матеріали |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня |
ЗВР, ПО ЗВР, ПО, КК |
Інформація
|
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Проведення поглибленої психодіагностики учнів 4 кл. Рейд «Перерва» |
Протягом тижня |
ПП, СП |
|
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Оновлення сайту ліцею, ФБ-сторінки ліцею освітніми матеріалами для учнів |
Протягом тижня |
ЗВР, ПО |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Проведення бесід з батьками учнів, які мають освітні труднощі, для надання методичних консультацій |
Протягом тижня |
КК |
Матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Онлайн-опитування щодо питань самооцінювання |
14-18.10 |
ЗВР, ПО |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
|
3. Персональний контроль Вивчення роботи вчителів, що атестуються: робота зі шкільною документацією (журнали, конспекти), стан виконання нормативно-правових актів і методичних рекомендацій з предмета. |
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Робота консультативних пунктів щодо підготовки до Всеукраїнських предметних олімпіад, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів, Інтернет-олімпіад, МАН |
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів, турнірів |
До 18.10
|
Вчителі-предметники, ЗНВР, ЗВР
|
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Методичні консультації для вчителів з питань проведення предметних олімпіад |
Протягом тижня
|
Адміністрація
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультація: «Причини навчальних труднощів школярів», «Як підготувати дитину до школи». |
За потреби |
СП, ПП |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Виставка бібліотечних матеріалів щодо академічної доброчесності в ліцеї. |
Протягом тижня |
Бібліотекар, ЗВР, педагог-організатор |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Засідання ШМП «Хмарні технології в освіті» |
18.10 |
ЗНВР |
Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня 17.10 Протягом тижня
16.10 |
ЗНВР, ЗВР ЗВР ЗВР |
Графік Протокол Інформація |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Перевірка посадових інструкцій працівників ліцею за наступними критеріями: -відповідність нормативам; -затвердження адміністрацією; -ознайомлення працівників. |
Протягом місяця
|
ЗНВР, ЗВР, ФОП
|
Звіт |
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази |
Протягом місяця
|
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Аналіз Google-опитування вчителів, батьків, учнів «Дотримання академічної доброчесності» |
Протягом тижня |
ЗВР, ЗНВР |
|
|
Тиждень 8
21-25 ЖОВТНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог у приміщеннях ліцею |
Протягом тижня |
Медична сестра |
Інформація |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Огляд стану протипожежної та електро- безпеки |
Протягом тижня |
Відповідальний з ОП |
Інформація |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
Інфоормація |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня
Протягом тижня
|
ПП, СП, КК Крикавська В.С.
ЗВР,КК |
Матеріали
Сценарії, звіт |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Тиждень «Твори добро» (за окремим планом)
|
Протягом тижня |
ЗВР, ПО, ПП,СП |
Наказ, план |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
День людей з вадами мовлення (22.10) Зустрічі з цікавими людьми |
Протягом тижня |
ПП,СП |
Матеріали |
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Індивідуальні бесіди з батьками щодо запобігання неуспішності; пропускам уроків без поважних причин; шкідливим звичкам |
Протягом тижня |
КК, ПП, СП |
Протоколи, матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Офлайн-інтенсив «Навчання – запорука нашого успішного завтра» |
Протягом тижня |
ЗНВР, ЗВР, ПО, КК |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція, ЗВР, ЗНВР |
Довідки |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Участь здобувачів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсах та турнірах |
Протягом тижня |
Вчителі-предметники, ЗНВР |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Оформлення заявки на участь у ІІ етапі предметних олімпіад, конкурсів, турнірів |
Протягом тижня |
Вчителі-предметники, ЗНВР, ЗВР |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створення належних умов для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
Про визнання результатів підвищення кваліфікацій. |
Протягом тижня |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Відкритий діалог з батьками 5 класу «Адаптація учнів до навчання у базовій школі» |
Протягом тижня |
Адміністрація, КК |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Створення буклету «Академічна доброчесність» |
Протягом тижня |
КК. ПО, ЗВР |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Засідання МО, МР:
|
Протягом тижня
|
ЗНВР Керівники ШМО |
Протоколи Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня
|
Адміністрація
|
КВК.
Протокол |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Перевірка ведення особових справ працівників та трудових книжок |
Протягом тижня
|
Адміністрація
|
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази |
Протягом тижня
|
Адміністрація
|
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Запобігання та протидія академічному плагіату у ЗЗСО: бесіди з учнями |
Протягом тижня
|
Адміністрація
|
|
|
Тиждень 9
28 ЖОВТНЯ – 01 ЛИСТОПАДА
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
|
Протягом тижня |
Завгосп, двірник
|
Інформація |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Перевірка стану безпеки життєдіяльності в кабінетах, спортзалі |
Протягом тижня |
ЗНВР
|
Інформація |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
ЗНВР
|
Наказ, заявки на участь у II етапі Наказ, розклад
|
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Робота на канікулах (за окремим планом) Співпраця з партнерами
|
Протягом тижня
|
ЗВР |
План |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Проведення тренінгів з вчителями Результати психо-корекційної роботи |
Протягом тижня |
ПП, СП |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Оновлення сайту ліцею, ФБ-сторінки ліцею
|
Протягом тижня |
ЗВР, ПО, бібліотекар |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Залучення батьків і громадськості в організації дозвілля учнів Класні батьківські збори (підсумок досягнень за 1 чверть) |
Протягом тижня |
ЗВР Батьківський комітет |
Протоколи |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Бесіди щодо результативності у навчанні з учнями |
Протягом тижня |
Класні керівники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
ЗНВР |
Накази |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Профорієнтаційна робота з старшокласниками, зустрічі з представниками ВНЗ |
Протягом тижня |
СП |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Самоосвіта вчителів |
Протягом тижня |
ЗНВР |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створення належних умов для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації. Підготовка клопотань щодо підтвердження результатів підвищення кваліфікацій.
|
Протягом тижня |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Зустріч з батьками учнів 11 класу щодо питань ЗНО (НМТ) |
Протягом тижня |
ЗНВР |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Дискусія "Як оцінити відповідь учня" |
Протягом тижня |
ЗНВР, вчителі |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
МО «Про дотримання критеріїв оцінювання учнів» |
01.11 |
Директор, заступники |
Протокол |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Робота на канікулах (за окремим планом) |
|
ЗНВР |
Наказ План |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Інструктивно-методична оперативка 1. Про роботу школи в канікулярний час 2.Про підсумки участі учнів у І етапі предметних олімпіад 3.Про підсумки перевірки класних журналів 4. Про стан харчування учнів 5.Про участь у конкурсі «Учитель року» |
На початку тижня |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Інструктаж для відповідальних осіб за перевірку учнівських конкурсних робіт на наявність академічного плагіату з використанням платформи інформаційної системи «Страйкплагіаризм» |
Протягом тижня |
ЗНВР, ЗВР |
|
|
Тиждень 10
04-08 ЛИСТОПАДА
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Контроль за дотриманням евакуаційного режиму по класах та приміщеннях загального користування, наявність відповідних вказівників |
Протягом тижня |
Комісія |
Акт |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Медико-педагогічний контроль на уроках фізичної культури
Провести бесіди «Правила експлуатації побутових нагрівальних електро- та газоприладів» |
Протягом тижня
|
Медична сестра, ЗНВР ЗВР, ПО |
Журнал |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Контроль за виконанням Державної програми розвитку та функціонування української мови.
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Місячник спільних дій в інтересах дітей
|
Протягом тижня |
ЗВР, ПО, КК, вчитель музики
|
Матеріали Звіти
Матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Проведення діагностичного мінімуму в 6-7-х кл. Соціометрія. Оновлення даних учнів «групи ризику» |
Протягом тижня |
ПП, СП |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Здійснити аналіз динаміки розвитку навчання відповідно до освітніх потреб Тиждень української мови та писемності.
|
Протягом тижня |
ЗНВР |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Відвідування бракеражною комісією та батьківським комітетом шкільної їдальні |
Протягом тижня |
Голова бракеражної комісії, представники батьківського комітету |
Протокол |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Ознайомлення здобувачів освіти з критеріями оцінювання навчальних досягнень 5-11 класів з навчальних предметів |
Постійно |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Довідки |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Онлайн-навчання: «Самооцінювання та взаємооцінювання – один з основних елементів ефективності сучасного уроку» |
Протягом тижня |
Вчителі |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Активізувати індивідуальну роботу з обдарованими дітьми |
Постійно |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Засідання методичної ради |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Робота з батьками ( консультація) діти, що стоять на обліку (пияцтво, тютюнопаління), мають сімейні труднощі у вихованні. |
08.11 |
ЗВР, СП, психолог |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Опрацювання документів про академічну доброчесність |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Нарада при директорові та заступниках №4:
|
Протягом місяця |
ЗНВР Адміністрація |
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня |
ЗНВР, ЗВР, КК, вчителі-предметники |
Матеріали Звіт |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Консультації з підготовки матеріалів до конкурсу «Учитель року-2023» |
За потреби |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
ВИДАТИ НАКАЗИ:
та роботу шкільної їдальні
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Опрацювати матеріали на сайті МОН |
Протягом тижня |
Вчителі |
|
|
Тиждень 11
11-15 ЛИСТОПАДА
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Рейд-перевірка збереження шкільного майна Контроль за дотриманням протиепідемічного санітарно-гігієнічного режиму у класах та приміщеннях загального користування |
Протягом тижня |
Інвентаризаційна комісія |
Акт |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Обстеження школярів на наявність педикульозу та інших захворювань Контроль за відвідуванням учнями факультативів та гуртків. |
Протягом тижня |
Медична сестра, КК, ЗВР |
Матеріали |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Контроль за виконанням ст. 53 Конституції України, законів України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту».
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
КВК |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня
|
ЗВР, ПО, КК |
Звіт |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Проведення тренінгового заняття «Реакція на ситуацію насильства в ліцеї, вдома та його наслідки: виявлення причин виникнення насильства» Міжнародний день толерантності та дружби «Планета толерантності: «Мистецтво жити гідно» (16.11.) |
Протягом тижня |
ПП, СП |
Матеріали , звіт |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до культури і мистецтва. Ціннісне ставлення до себе. Підготовка до мистецьких конкурсів |
Протягом тижня |
ЗВР, ПО, вчителі-предметники, ПП, СП |
Матеріали |
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Організація консультування батьків учнів, що не встигають у навчанні |
Протягом тижня |
ЗВР, ПП , СП, КК |
Матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Засідання МО |
|
|
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали
|
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Сприяння формуванню у здобувачів освіти відповідального ставлення до результатів навчання |
Постійно |
Вчителі-предметники |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Самоосвіта |
Протягом тижня |
Вчителі |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Співпраця з партнерами |
Протягом тижня |
ЗВР, ПО |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Опрацювання критерії оцінювання |
Протягом тижня |
Вчителі |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Засідання методичної ради:
|
15.11
|
ЗНВР |
Протокол |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Профорієнтаційна робота |
Протягом тижня |
СП |
Інформація |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Підготовка матеріалів до конкурсу «Учитель року-2023» |
За потреби |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Опрацювання циклу матеріалів на освітніх платформах |
Протягом тижня |
Вчителі |
|
|
Тиждень 12
18-22 ЛИСТОПАДА
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Рейд-перевірка збереження шкільного майна |
Протягом тижня |
Інвентаризаційна комісія |
Акт |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Профілактика інфекційних захворювань (Ковід, ГРВІ, грип). |
Протягом тижня |
Медична сестра |
Інформація |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Аналіз роботи курсів за вибором, гуртків і факультативів |
Протягом тижня |
ЗНВР, ЗВР |
Довідка |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня
|
ЗВР, КК, ПО, Вчителі фізкультури |
Сценарії, звіти
|
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
|
Протягом тижня |
ПП, СП |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей. Заходи щодо відзначення Міжнародного дня толерантності |
Протягом тижня |
ЗВР, ПП, СП |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Круглі столи з представниками батьківського активу «Формування внутрішньої мотивації до навчання» |
Протягом тижня |
ЗВР, ПП, СП Батьківський актив |
Матеріали, звіт |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Аналізування формувального оцінення як засобу вираження індивідуальних досягнень учнів |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали
Наказ |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Тренінг «Учнівське самоврядування в сучасній школі як невід’ємний елемент навчання» |
22.11 |
ЗВР, ПО |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Підготовка та участь у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.. Т. Шевченка |
Протягом тижня |
Вчителі укр. мови |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Співпраця з партнерами |
Протягом тижня
|
|
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Колаж «Який має бути ідеальний вчитель?» |
Протягом тижня
|
|
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Відвідування уроків учителів, які атестуються, досвід яких вивчається. |
Протягом тижня
|
Адміністрація, атестаційна комісія ЗНВР |
КВК
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Участь учнів у ІІ етапі предметних олімпіад, конкурсів і турнірів
|
Протягом тижня |
ЗНВР |
Накази
|
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Систематизація матеріалів самоосвіти |
Протягом тижня |
Вчителі |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Опрацювати цикл антикорупційних матеріалів |
Протягом тижня |
Вчителі |
|
|
Тиждень 13
25-29 ЛИСТОПАДА
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Стан ведення документації з обліку матеріальних цінностей |
Протягом тижня |
Завгосп |
Інформація |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Медико-педагогічний контроль на уроках фізичної культури Провести бесіди «Дорожні знаки» Аналіз відвідування учнями закладу за листопад |
Протягом тижня |
Адміністрація Медична сестра ЗВР |
Наказ |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Контроль за дотриманням вимог щодо обсягу домашнього завдання в 5-10 кл. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
КВК |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
28.11 |
ЗВР, ПО, вч. історії КК |
Матеріали, звіти |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Проведення психолого-педагогічного семінару з класними керівниками Анкетування щодо агресивної поведінки в школі |
Протягом тижня |
Психолог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Заходи в рамках Місячника спільних дій в інтересах дітей. Акція «16 днів проти насильства» |
Протягом тижня |
ЗВР, КК, ПП, СП |
Матеріали |
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Індивідуальні консультації батьків з учнями категорії «ризику» |
Протягом тижня |
ЗВР, КК, ПП, СП |
Матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Висвітлення інформації щодо результатів участі в олімпіадах, конкурсах, турнірах |
Протягом тижня |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Участь у ІІ етапі олімпіад та конкурсів, турнірах |
Протягом тижня |
Вчителі-предметники |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Участь у ІІ етапі олімпіад та конкурсів, турнірах |
Протягом тижня |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створення належних умов для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
Постійно
|
Адміністрація |
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Взаємодія з органами виконавчої влади та громадським самоврядуванням. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Круглий стіл «Плюси та мінуси академічної доброчесності» |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Відвідування уроків та виховних заходів молодих фахівців
|
За графіком |
Адміністрація
|
Інформація
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Участь у предметних олімпіадах та конкурсах, турнірах |
Протягом тижня |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян щодо роботи закладу: особисто, на сайті ліцею, у соціальних мережах. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Консультації щодо підвищення кваліфікації педагогів |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Бесіди з учнями ліцею на предмет їх обізнаності з правилами академічної доброчесності. |
Протягом тижня |
Вчителі-предметники |
|
|
Тиждень 14
02-06 ГРУДНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Перевірка системи опалення |
Протягом тижня |
Комісія |
Інформація |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Коригування системи заходів щодо профілактики тютюнокуріння, наркоманії, СНІДу, венеричних захворювань, туберкульозу |
Протягом тижня |
ЗВР Медична сестра |
Матеріали |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Огляд навчальних кабінетів, класних приміщень щодо виконання вимог з охорони праці |
Протягом тижня |
Комісія |
Акти |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Місячник правового виховання
|
Протягом тижня |
ЗВР, КК, ПО |
Матеріали, звіт Наказ |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Консультування дітей, батьків, учителів: «Мотивація учнів до навчання» Зустріч з цікавими людьми. |
Протягом тижня |
ПП, СП, ПО |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Моніторинг використання технологій, методів навчання, викладання, пристосування навчального матеріалу, програм до особистостей розвитку дитини |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Засідання батьківського активу «Підготовка та проведення новорічних свят» |
06.12 |
ЗВР, ПО, КК |
Протокол |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Консультація для батьків щодо оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ |
За потреби |
ЗНВР |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Профорієнтація випускників |
Протягом тижня |
ЗВР, СП |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Організація моніторингу навчальних досягнень з врахування індивідуального розвитку кожного учня |
Протягом місяця |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
Продовжувати роботу з вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Співпраця з партнерами |
Згідно плану |
Адміністрація |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Дотримання критеріїв оцінювання |
Протягом тижня |
Вчителі-предметники |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Засідання методичної ради (за планом) Нарада при директорові та заступниках № 5:
|
04.12
|
ЗНВР |
Протокол |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Забезпечення участі учнів в II (районному) турі учнівських предметних олімпіад, конкурсів, турнірів
|
Протягом тижня |
ЗНВР, вчителі-предметники |
Накази |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Консультації з питань атестації та сертифікації вчителів |
Протягом тижня |
ЗНВР |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
ВИДАТИ НАКАЗИ:
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Круглий стіл «Доброчесність в сучасному академічному середовищі: правові і технологічні аспекти» |
Протягом тижня |
ЗНВР, ЗВР |
|
|
Тиждень 15
11-15 ГРУДНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Дотримання протипожежних заходів під час проведення новорічних свят, перевірка аварійних виходів |
Протягом тижня |
Завгосп |
Наказ План Акт |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Бесіди щодо профілактики злочинності та запобігання бездоглядності серед неповнолітніх, захисту їхніх прав |
Протягом тижня |
ЗВР, КК |
Матеріали |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Дотримання законодавства, вивчення, використання української мови, Конституції України, Закону України «Про мови». Громадянське виховання |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Матеріали |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня |
Вчитель БЖ
ПО, КК |
Наказ
Матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Психологічний супровід обдарованих дітей |
Протягом тижня |
ПП, СП |
Анкети |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Теоретичні аспекти інклюзивної освіти та співвідношення умов її забезпечення з можливостями закладу |
Проятгом тижн |
Адміністрація, ПО |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Організація зустрічі батьківської громадськості з органами ювенальної превенції |
|
ЗВР, КК |
Матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Консультація для батьків щодо користування електронними журналами та щоденниками |
За потреби |
ЗНВР |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Участь у ІІ етапі олімпіад та конкурсів, турнірах |
Протягом тижня |
Вчителі-предметники |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Організація моніторингу навчальних досягнень з врахування індивідуального розвитку кожного учня |
Протягом місяця |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Самоосвіта вчителів, підвищення кваліфікації
|
Протягом тижня
|
Адміністрація
|
|
|
|
|||||
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультпункт для батьків |
1 тиждень місяця |
Адміністрація, ПП |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Моніторинг стану дотримання академічної доброчесності в навчальному закладі |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
|
Протягом тижня.
За графіком |
ЗНВР |
Накази Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня
|
Адміністрація Вчителі |
Накази
|
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Консультування з питань підвищення кваліфікації та сертифікації педагогів |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Організація виставкового матеріалу на тематику боротьби з корупцією |
Протягом тижня |
ЗВР, ПО, бібліотекар |
|
|
Тиждень 16
18-22 ГРУДНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Проведення інвентаризації Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій |
Протягом тижня |
Інвентаризаційна комісія |
Акт |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Стан ведення записів у класних журналах про бесіди з БЖД Забезпечення проведення контролю за харчуванням школярів (приготування страв, термін реалізацівї продуктів, миття посуду) |
Протягом тижня |
ЗВР Медична сестра |
Довідка акт |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Дотримання законодавства, вивчення, використання української мови, Конституції України, Закону України «Про мови». Громадянське виховання |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Матеріали |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня
|
КК, ЗВР, ПО, Вчителі - предметники |
Матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Тренінгові вправи «Мотиватор класу»
|
Протягом тижня |
ПП, СП |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Заходи до Міжнародного дня прав людини |
Протягом тижня |
ЗВР, ПО |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Проведення класних батьківських зборів |
Протягом тижня |
ЗВР, КК |
Протоколи |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Інформація про підсумки роботи ліцею в І семестрі |
Протягом тижня |
ЗВР |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Довідка |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Педагогічна онлайн-майстерня «Оцінка і самооцінювання: контроль чи розвиток?» |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Проведення моніторингу навчальних досягнень з врахування індивідуального розвитку кожного учня |
Протягом місяця |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Сприяння участю педагогів у професійних конкурсах |
Протягом місяця
|
Адміністрація
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Співпраця з партнерами |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Учнівська конференція «Чесність починається з тебе» |
Протягом тижня |
УС |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Онлайн-навчання для класних керівниківна тему: «Психологічна підтримка учнів у воєнний стан» |
Протягом тижня |
ЗВР, ПО, КК |
Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня 20.12 |
ЗВР |
Матеріали Протокол |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Інтерактивна інформація «Стратегія налагодження відкритої та довірливої співпраці з усіма учасниками освітнього процесу» |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Вивчення потреб педагогів щодо підвищення кваліфікації педагогів |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Дотримання принципів академічної доброчесності під час оцінювання за І семестр. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
Тиждень 17
25-29 ГРУДНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Генеральне прибирання класних приміщень перед канікулами |
Протягом тижня |
КК |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
|
Протягом тижня |
КК |
Наказ Матеріали
|
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Адміністрація КК |
План Матеріали
|
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня |
ЗВР |
Графік |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Підбиття підсумків за І семестр. Оформлення звітної документації Новорічні привітання від діток (інклюзія) |
Протягом тижня |
ПП, СП |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до культури і мистецтва Проведення новорічних свят |
Протягом тижня |
ЗВР, ПО |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Засідання батьківського активу «Звіт за І семестр» |
Протягом тижня |
Голова батьківського активу |
Протокол |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Інформація про підсумки роботи ліцею в І семестрі (сайт) |
Протягом тижня |
ЗВР |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Аналіз виховної та правовиховної роботи за І семестр. Стан ведення журналів, зошитів, щоденників. Результати класно-узагальнюючого контролю в І семестрі. Результати тематичного контролю з дотримання техніки безпеки в кабінетах та під час уроків.
|
Протягом тижня |
Дирекція
Вчителі-предметники КК. |
Накази
Звіти |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Аналіз навчальних досягнень за І семестр |
Протягом тижня |
Вчителі-предметники |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Проведення моніторингу навчальних досягнень з врахування індивідуального розвитку кожного учня |
Протягом місяця |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Аналіз діяльності шкільних методичних об’єднань |
Постійно |
Адміністрація, керівники МО |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Складання буклету «Академічна доброчесність в навчальних закладах» |
Протягом тижня |
ЗВР, ПО |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
1. Засідання МО «Аналіз ефективності методичної роботи за І семестр. Узагальнення матеріалів» |
Протягом тижня |
Керівники МО
|
Протоколи |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Оцінювання навчальних досягнень за І семестр. |
Протягом тижня |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Контроль стану викладання предметів (за окремим планом) Контроль стану ведення ділової документації вчителя |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Колаж «Мої знання про академічну доброчесність» |
Протягом тижня |
ЗВР, ПО |
|
|
Тиждень 18
01 - 05 СІЧНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Аналіз використання бюджету школи, розробка проекту кошторису на 2021 рік |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Рейди з перевірки санітарного стану класних кімнат |
Протягом тижня |
Медична сестра |
Довідка |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Звіт про відвідування учнів за І семестр Підготовка до ІІІ етапу олімпіад та конкурсів |
Протягом тижня |
ЗВР |
Довідка |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
План |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Проведення тренінгового заняття з класними керівниками з теми «Немотивовані учні. Методи позитивного навчання» |
Протягом тижня |
Психолог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Теоретичні аспекти інклюзивної освіти та співвідношення умов її забезпечення з можливостями закладу Ціннісне ставлення до природи Акція «Годівничка», конкурс «Найкраща новорічна гірлянда» |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Консультація-практикум для батьків учнів «Виховання у родинному затишку» |
Протягом тижня |
ЗВР |
Матеріали
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Доведення до відома батьків методичних рекомендацій оцінювання навчальних досягнень учнів та користування електронним журналом |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Оперативний контроль. Об'єктивність виставлення семестрових балів у класних журналах |
Протягом тижня |
Комісія |
Наказ |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
|
|
|
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Здійснювати моніторинг реалізації можливостей індивідуального розвитку кожної дитини |
Постійно |
вчителі-предметники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультпункт для батьків. |
Протягом тижня |
Психолог |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
|
|
|
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Засідання педагогічної ради №3:
|
04.01 |
Адміністрація |
Матеріали Протокол |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Різдвяні вітання односельчан |
Протягом тижня |
ЗВР |
План |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Підведення підсумків роботи за І семестр ШМО класних керівників, корекція плану на другий семестр |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази Про затвердження графіків відпусток працівників Про організацію цивільного захисту у школі. Про організацію інклюзивного навчання Про організацію харчування на ІІ семестр Про затвердження розкладу уроків на ІІ семестр |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Проведення антикорупційних уроків |
Протягом тижня |
ЗВР, ПО |
|
|
Тиждень 19
08-12 СІЧНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Рейди з перевірки санітарного стану класних кімнат Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Акт |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Організація виставок літератури на медичну, спортивну тематику та про культуру здоров'я |
Протягом тижня |
Медична сестра Завід.бібліот. |
Виставка |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Адміністрація СП |
Графік
Списки |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Засідання МО класних керівників «Особливості організації виховного середовища у класі»
|
08.01 |
ЗВР КК
|
Протокол |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Планування роботи на II півріччя. Тренінгові вправи «Мої плани на рік» |
Протягом тижня |
Психолог, соціальний педагог |
Плани |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до культури і мистецтва Фольклорне свято «Різдвяний вертеп» Забезпечувати консультування батьків дітей щодо особливостей навчання і розвитку дитини |
Згідно плану
Постійно |
ЗВР, ПО
КК |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Різдвяні вітання односельчан. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Матеріали Сценарій |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Створити папки «Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів» |
До 12.01 |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Поточний контроль Аналіз виконання наказів по школі Узгодження календарно-тематичних планів вчителів-предметників. Узгодження планів виховної роботи. Складання графіків проведення контрольних робіт. |
Протягом тижня |
Дирекція |
Довідка Погодження Графіки |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Узгодження графіку проведення тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, контрольних, лабораторних, практичних робіт |
До 31.01. |
Адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Розробити календарно-тематичне планування |
До 12.01. |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
Постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультпункт для батьків. |
1 тиждень місяця |
психолог |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Розглянути на відкритому засіданні методичної ради питання дотримання академічної доброчесності |
12.01 |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Поповнення банку інформації про обдарованих дітей |
Протягом тижня |
ЗНВР |
Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
План |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Підготовка матеріалів до конкурсу педагогічної творчості «Творчі сходини» |
Протягом місяця |
Вчителі-предметники |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази |
Протягом місяця |
Адміністрація
|
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Ознайомлення з посібником «Світлофор освітньої доброчесності» |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
Тиждень 20
15-19 СІЧНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Контроль за станом шкільного подвір'я, усунення зледеніння доріжок і сходинок |
Протягом тижня |
Завгосп Двірник |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Випуск санбюлетня «Скарбниця здоров’я» |
15.01 |
Медична сестра КК |
|
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Адміністрація
КК
Адміністрація Бракераж на комісія Медична сестра |
Матеріали
Довідка
Акти Акт |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
День «Дякую» (11.01)
|
15.01 |
ЗВР |
Звіт |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
|
Протягом тижня |
Психолог СП |
Анкети |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Скласти та погодити графік проведення: відкритих виховних заходів, виховних годин, роботи гуртків, проведення бесід з безпеки життєдіяльності |
До 19.01 |
Адміністрація |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Зустріч з батьківським активом школи. |
18.01 |
ЗВР
|
Протокол
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Створити папки «Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів» |
До 19.01 |
Вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція
Дирекція ЗВР |
Наказ
Довідка Довідка |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Узгодження графіку проведення тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, контрольних, лабораторних, практичних робіт |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Провести аналіз календарно-тематичних планів |
До 19.01. |
ЗНВР |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Стимулювати роботу вчителів з проведення відкритих уроків, участь в семінарах, конференціях |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультпункт для батьків. |
1 тиждень місяця |
КК |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Круглий стіл «Культура академічної доброчесності: проблеми та виклики для здобувачів освіти» |
19.01. |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Нарада при директорові та заступниках №6:
|
19.01
|
Адміністрація
|
Протокол
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня |
ЗНВР |
Наказ Матеріали |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
Постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Підготовка матеріалів до конкурсу педагогічної творчості «Творчі сходини» |
Протягом місяця |
Вчителі-предметники |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Накази Про створення творчої групи з підготовки проєкту річного плану роботи на наступний рік За потребою |
Протягом місяця |
Адміністрація
|
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Аналіз посібника « Світлофор освітньої доброчесності» |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
Тиждень 21
22-26 СІЧНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Забезпечення достатнього освітлення приміщень школи, якісного санітарного обслуговування приміщень школи |
Протягом тижня |
Завгосп Медична сестра |
Довідка |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Профілактичні заходи щодо запобігання дорожньо-транспортному травматизму, простудним захворюванням Продовжити роботу учнівського самоврядування, шкільних гуртків з питань безпеки життєдіяльності та запобігання всім видам дитячого травматизму |
Протягом тижня |
КК Медична сестра ЗВР ПО |
Матеріали |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Контроль за організацією роботи з учнями з ООП |
Протягом тижня |
Адміністрація |
КВК |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
23.01 Протягом тижня
|
ЗВР КК |
Протокол Наказ План |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Просвітницька робота серед батьків. Профілактичні бесіди «Життя без насильства» Ознайомлювати педагогічних працівників школи з оновленням нормативно-правової бази щодо насильства відносно та за участі дітей, порядку дій щодо виявлення і припинення фактів жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення |
Протягом тижня
Постійно |
Психолог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави Години спілкування та виховні заходи до Дня Соборності України. Заходи «Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного» |
22.01 25-26.01 |
ЗВР КК, ПО |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Практикум для батьків «Відповідальність батьків за порушення прав дитини». |
24.01 |
ЗВР |
Матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Педагогічний семінар з теми компетентнісного підходу в системі оцінювання |
Протягом тижня |
|
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
(за планом) |
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Узгодження графіку проведення тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, контрольних, лабораторних, практичних робіт |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Продовжити роботу з виявлення обдарованих дітей, які навчаються в закладі |
постійно |
педколектив |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Організувати роботу семінару-практикуму: «Сайт школи-як взаємодія учасників освітнього процесу в умовах особистісно-орієнтованого навчання та виховання, інформаційна підтримка та мотивація навчання, організація різних дистанційних заходів для навчання педагогів, учнів та їх батьків» |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Дотримання академічної доброчесності |
|
|
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Індивідуальна робота вчителів які атестуються з керівниками МО щодо підготовки презентацій досвіду роботи |
Протягом тижня.
|
Керівники МО
|
Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Тиждень вчителів художньо-естетичного циклу |
Протягом тижня |
Вчителі іноземних мов. |
Наказ Матеріали |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Підготовка матеріалів до конкурсу педагогічної творчості «Творчі сходини» |
пр.місяця |
вчителі-предметники |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про проведення місячника родинного виховання Про діяльність педколективу з питань профілактики дитячої злочинності Про підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у 2024 році |
протягом місяця |
Адміністрація
|
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Круглий стіл «Прояви освітньої доброчесності в нашому ліцеї» |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
Тиждень 22
29 СІЧНЯ – 02 ЛЮТОГО
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Стан температурного режиму школи |
Протягом тижня |
Медична сестра |
Довідка |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Рейд-перевірка щодо збереження шкільного майна та дотримання інструкцій з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників НВП Цикл бесід «Профілактика коронавірусу, грипу, ОРВІ». |
Протягом тижня |
Адміністрація
Медична сестра |
Акт |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Засідання Ради порозуміння Про результати перевірки стану контролю за відвідуванням учнями навчальних занять. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Довідка |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
29.01
29.01 |
ЗВР Вчитель історії |
Сценарій |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Методична підготовка до профорієнтаційної роботи в 9 кл. Анкетування з метою виявлення рівня насильства у середовищі учнів |
Протягом тижня |
Соц.педагог |
Анкети |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Заходи «Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного» |
29.01 |
ЗВР, кл. керівники, педагог-організатор |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Зустріч з батьками. Добровільне тестування «Довірливі стосунки між дітьми та батьками». Обговорення результатів тестування. |
31.01 |
ЗВР |
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Педагогічний семінар з теми компетентнісного підходу в системі оцінювання |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
(за планом) |
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Узгодження графіку проведення тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, контрольних, лабораторних, практичних робіт |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Продовжити роботу з виявлення обдарованих дітей, які навчаються в закладі |
постійно |
педколектив |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Підготовка та публікація матеріалів за темами професійної діяльності |
пр. місяця |
учителі-предметники |
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Проведення анкетування серед учнів і батьків з метою виявлення громадської думки за анкетою «Учитель очима дітей» |
Протягом тижня |
психолог |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Розглянути питання дотримання академічної доброчесності |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Забезпечення участі школярів в обласному етапі олімпіад, турнірів, конкурсів.
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
Накази |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Вивчення запитів учнів, батьків, учителів щодо організації профільного навчання у 2023/24 н. р. Діагностика з метою виявлення здібностей учнів, їхньої обґрунтованої орієнтації на профіль навчання |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Анкети |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Підготовка матеріалів до конкурсу педагогічної творчості «Творчі сходини» |
пр.місяця |
вчителі-предметники |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про діяльність педколективу з питань профілактики дитячої злочинності Про підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у 2024 році Про підсумки місячника родинного виховання Про заходи до Міжнародного дня жерв Голокосту та Дня рам’яті героїв Крут |
протягом тижня |
Адміністрація
|
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
|
|
|
|
|
Тиждень 23
05 - 09 ЛЮТОГО
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Контроль за дотриманням температурного режиму в закладі |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Довідка |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Бесіди та лекції з учнями «Підліток і шкідливі звички» |
Протягом тижня |
Класні керівники Медична сестра |
Матеріали |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Засідання робочої групи для складання річного плану роботи на наступний навчальний рік.
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
Наказ |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Тематичний тиждень профорієнтації.
|
Протягом тижня Протягом тижня
Протягом тижня 03.02
Протягом тижня |
Соц.пед. ЗВР, соц.пед
Вч. фізкультури Оргкомітет
ЗВР |
Матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Проведення поглибленої психодіагностики в 8 кл. щодо профорієнтації |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Анкети |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до себе Заходи до Дня безпечного Інтернету Проводити аналіз психофізичного розвитку учнів з ООП, соціальних умов розвитку |
07-09.02 постійно |
ЗВР
Адміністрація, психолог |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Класні батьківські збори «Проблеми батьків і дітей» |
Протягом тижня |
Класні керівники |
Протоколи |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Провести опитування та анкетування здобувачів освіти про об’єктивність оцінювання у закладі |
05-09.02 |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Оновити банк даних здібних та обдарованих учнів |
пр.місяця |
Адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Вивчення структури та змісту кейса вчителя з формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
пр.місяця |
Адміністрація |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Провести педагогічний ринг «Ключові проблеми реформування сучасної школи» |
08.02. |
Адміністрація |
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Індивідуальні консультації для батьків |
за потребою |
дирекція |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Круглий стіл з елементами тренінгу «Академічна доброчесність-шлях до успіху» |
пр.місяця |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Аналіз результативності роботи з обдарованою молоддю. Поповнення банку обдарованих учнів. |
Протягом тижня |
ЗНВР |
Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Контроль за проведенням факультативів, гуртків та спецкурсів |
Протягом тижня |
Адміністрація |
КВК |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Обмін думками «Кадрова політика як складова управління персоналом» (за підсумками участі педпрацівників у вебінарах) |
Протягом тижня |
учителі |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про результати вивчення системи роботи вчителів Про створення робочої групи для складання річного плану роботи на наступний навчальний рік.
|
|
|
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Формування доброчесного освітнього середовища в навчальному закладі |
|
|
|
|
Тиждень 24
12 - 16 ЛЮТОГО
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Рейд-перевірка збереження шкільного майна Забезпечити контроль за безпечним рухом транспортних засобів біля закладу |
Протягом тижня |
Інвентаризаційна комісія |
Акт |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Першість школи з волейболу |
Протягом тижня |
ЗВР, вчителі фізкультури |
Положення Протоколи
|
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Співпраця з ЗДО (екскурсії майбутніх першокласників до школи). Формування списків майбутніх першокласників. |
Протягом тижня |
Адміністрація Класні керівники 4-х кл. |
Наказ План |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
постійно |
Адміністрація |
|
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Опрацювання даних дослідження з профорієнтації «Інтернет – користь, чи проблема?» бесіди з учнями (09.02) День безпеки в Інтернеті |
Протягом тижня |
Психолог |
Анкети |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Проводити аналіз психофізичного розвитку учнів з ООП, соціальних умов розвитку Ціннісне ставлення до праці 1. Трудова акція. Виготовлення годівниць 2. Небезпека на воді (льодохід) |
Постійно Протягом тижня |
Адміністрація
ЗВР, педагог-організатор |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Зустріч з викладачами ВНЗ |
Протягом тижня |
ЗВР Соц.педагог |
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Провести опитування та анкетування здобувачів освіти про об’єктивність оцінювання у закладі |
За потреби |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Оновити банк даних здібних та обдарованих учнів |
пр.місяця |
Адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Обговорення кейса вчителя з формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення та аналіз системи роботи вчителів, які атестуються |
пр.місяця |
члени атестаційної комісії |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Взаємодія з недержавними громадськими організаціями. |
|
|
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Обговорення шляхів впровадження академічної доброчесності в навчальних закладах |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
|
Протягом тижня |
ЗДВР, КК Вч. історії |
КВК |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Анкетування учнів 9 класу щодо вибору ДПА |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Анкети |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Обмін думками «Кадрова політика як складова для професійного розвитку педагогів» |
Протягом тижня |
ЗНВР, вчителі |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про результати вивчення системи роботи вчителів |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Використання антикорупційних інструментів в освітньому процесі |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
Тиждень 25
19 – 23 ЛЮТОГО
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Рейд-перевірка збереження шкільного майна |
Протягом тижня |
Інвентаризаційна комісія |
Довідка |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Контроль за якістю харчування та розміром порцій Проводити санітарно-просвітницьку роботу з учнями, батьками, працівниками школи щодо профілактики дифтерії |
Протягом тижня |
Медична сестра Бракеражна комісія |
Акт |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Контроль за організацією харчування Здійснити спостереження з наступним аналізом за учнями, які мають труднощі в пристосування до навчання з метою виявлення причин низького рівня адаптованості та надання рекомендацій дорослим щодо сприяння повноцінній адаптації першокласників |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Акт |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Міжнародний день рідної мови (21.02)
|
19.02 Протягом тижня
19.02 19.02
|
ЗВР, кл.кер. Шнит Т.В. Таренда Р.Є.
Вч. фізкультури ЗВР
Назарук Є.І., вчителі мови та літератури |
Матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Консультування учнів 9 кл. та їхніх батьків за результатами профільної діагностики. Обробка результатів дослідження, оформлення звітної документації |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави Патріотичні заходи «Небесна сотня у наших серцях» до Дня вшанування подвигів учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні |
19.02 |
ЗВР, класні керівники, педагог-організатор |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Співпраця шкільної соціально-психологічної служби з батьками Проведення тижня соціально-психологічної служби |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Провести опитування та анкетування здобувачів освіти про об’єктивність оцінювання у закладі |
19-23.02 |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція
ЗНВР ЗВР |
Матеріали
Наказ |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Оновити банк даних здібних та обдарованих учнів |
пр.місяця |
Адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Провести методичні посиденьки з питань мотивації здобувачів освіти до навчання |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення та аналіз системи роботи вчителів, які атестуються |
пр.місяця |
члени атестаційної комісії |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Індивідуальні консультації для батьків |
за потребою |
дирекція |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Круглий стіл з елементами тренінгу «Академічна доброчесність-шлях до успіху» |
21.02. |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
|
20.02
|
ЗНВР
|
Протокол Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Тиждень математики, інформатики.
|
Протягом тижня |
Троцька Н. А., Ткачук О.І., Вознюк Н.В., Москаленко М.С. |
Наказ Матеріали |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Обмін думками «Кадрова політика як складова управління персоналом» |
|
|
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про результати вивчення системи роботи вчителів Про проведення Тижня математики та інформатики Про проведення патріотичних заходів до Дня Революції Гідності |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Підготовка до проведення тренінгу «Формування доброчесного освітнього середовища через використання антикорупційних інструментів для роботи з молоддю в освітньому процесі». |
19-23.02 |
Адміністрація |
|
|
Тиждень 26
26 ЛЮТОГО – 01 БЕРЕЗНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Рейд-перевірка збереження шкільного майна |
Протягом тижня |
Інвентаризаційна комісія |
Акт |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Організація виставки літератури на тему «Психічне здоров’я» |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
|
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
Довідка Акти |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Свято «Масляна» |
Протягом тижня |
ЗВР
|
Матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Проведення поглибленої психодіагностики в 6 кл. щодо формування класів з допрофільної підготовки Профілактичні бесіди, зустрічі з цікавими людьми «Запобігання незаконного обігу наркотичних речовин» |
Протягом тижня |
Соц.педагог |
Анкети |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до культури і мистецтва Тиждень предметів художньо-естетичного циклу
|
26.02-01.03 |
вчителі предметів художньо-естетичного циклу |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Тренінги для молодих батьків Міжнародний день боротьби з наркоманією (01.03) Зустрічі, бесіди, колажі |
28.02 |
Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Аналіз опитування та анкетування здобувачів освіти про об’єктивність оцінювання у закладі |
26.02-01.03 |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція
ЗНВР
ЗВР |
Матеріали
Довідка |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Аналіз банку даних здібних та обдарованих учнів |
пр.місяця |
Адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Семінар-практикум «Складання кейса вчителя з формування ключових компетентностей здобувачів освіти» |
28.02. |
вчителі-предметники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Розміщення матеріалів для батьків, учнів на сайті школи, у групі ФБ |
постійно |
Відповідільний за сайт |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
|
|
|
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Нарада при директорові та заступниках № 7:
|
26.02 |
Адміністрація |
Протокол Накази Довідки |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня |
ЗНВР, Дирекція |
Наказ КВК |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
|
|
|
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про результати вивчення системи роботи вчителів |
|
|
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Тренінг «Формування доброчесного освітнього середовища через використання антикорупційних інструментів для роботи з молоддю в освітньому процесі». |
Протягом тижня |
|
|
|
Тиждень 27
04 - 08 БЕРЕЗНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Огляд приміщення школи |
Протягом тижня |
Комісія |
Протокол |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Медико-педагогічний контроль на уроках фізичної культури Провести бесіди «Основні види ДТП. Поведінка при ДТП» |
Протягом тижня |
ЗНВР, ЗВР Медична сестра |
КВК, довідка |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Відвідування дошкільних закладів, діагностування дітей, бесіди з батьками |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Матеріали |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
1. Літературна дуель «Мандруємо життєвими та творчими стежками Кобзаря»
|
Протягом тижня |
Вч.укр.мови та літ. Вч.укр.мови та літ. ЗВР Психолог, соц.педагог |
Матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Тренінгові вправи «Ейдейтика – мій помічник»
|
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Довідка |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Здійснювати моніторинг навчальних досягнень здобувачів освіти, їх динаміки та результативності для підвищення якості освіти у закладі |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Ознайомлення батьків учнів 4, 9 кл. з нормативними документами щодо ДПА |
Протягом тижня |
ЗНВР Кл.кер. 4, 9 кл. |
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Аналізування формального оцінення учнів |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Узагальнити результати роботи щодо формального оцінювання учнів |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Творча майстерня «Застосування ІКТ в освітньому процесі» |
Протягом тижня |
ЗНВР |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Участь у конференціях, семінарах, курсах підвищення кваліфікації |
пр.місяця |
вчителі-предметники |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультпункт для батьків |
1 тиждень місяця |
дирекція |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Бесіда «Академічна доброчесність в навчальному процесі: за чи проти?» |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Методичний семінар «Професійний розвиток педагогів в умовах дистанційного навчання та результати підвищення кваліфікації» |
04.03 |
ЗНВР, кер.МО |
Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня |
ЗВР Дирекція |
Наказ КВК |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Моніторинг застосування педагогічними працівниками «Google-інструментів» |
04-08.03 |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Онлайн- та офлайн-опитування педагогів щодо стану та перспектив партнерських взаємин і практик доброчесності у школі. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
Тиждень 28
11-15 БЕРЕЗНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Проведення профілактичного огляду спортивного, технічного, електричного та протипожежного обладнання |
Протягом тижня |
Комісія |
Акт |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
|
Протягом тижня |
Медична сестра Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
ЗНВР Соц.педагог |
Довідка |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня |
ЗВР, вч. біології
ЗВР, вч.фізкульт. |
|
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Консультування учнів 9 кл. та їхніх батьків за результатами дослідження. Виявлення дітей з низьким рівнем запам’ятовування |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
|
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Здійснювати моніторинг навчальних досягнень здобувачів освіти, їх динаміки та результативності для підвищення якості освіти у закладі |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Планування роботи з батьками Обрання батьківських комітетів по класах, делегування від класів представників до Ради школи. |
Протягом тижня |
ЗВР, педагог-організатор, класні керівники |
Плани |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Аналізування формального оцінення учнів |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Моніторинг стану ведення та перевірки учнівських зошитів математики |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Узагальнити результативність роботи обдарованих дітей за навчальний рік |
пр.місяця |
Адміністрація,вчителі |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
|
|
|
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультації для батьків |
За потреби |
Класні керівники |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Анкетування «Самооцінювання та рефлексія» |
Протягом тижня |
Адміністрація, психолог, соц.педагог |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Засідання методичної ради:
|
10.03 |
ЗНВР
|
Протокол, матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня |
Пед.-орг Дирекція |
КВК |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Моніторинг застосування педагогічними працівниками «Google-інструментів» |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про стан профілактичної роботи із запобігання правопорушенням серед неповнолітніх Про проведення Тижня Шевченківських днів |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Культура академічної доброчесності: роль бібліотек |
|
|
|
|
Тиждень 29
18-22 БЕРЕЗНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Робота з благоустрою шкільної території |
Протягом тижня |
Завгосп Двірник Робітники |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Лекторій «Здоров’я і його цінність». Бесіди для учнів 5 – 10 класів про особисту гігієну. |
Протягом тижня |
Класні керівники Медсестра |
Матеріали |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Соц.педагог
Дирекція
Кл.керівники |
Довідка
План
Зап. в журн. |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
20.03 Протягом тижня |
ЗВР, пед..-орг. ЗВР, кл.кер. |
Наказ Матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Консультації з дітьми та батьками (за потребою) Анкетування «Я і шкідливі звички» |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Наказ Матеріали Анкети |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до культури і мистецтва Заходи до Всесвітнього дня поезії |
|
|
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Ознайомлення з нормативними документами щодо ДПА батьків учнів 4, 9 кл. |
Протягом тижня |
ЗНВР, кл.кер. 4,9 кл. |
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Підготовка до тренінгу з теми компетентнісного підходу в системі оцінювання |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Графік Матеріали |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Узагальнити результативність роботи обдарованих дітей за навчальний рік |
пр.місяця |
Адміністрація,вчителі |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Організація сучасного уроку |
Протягом тижня |
|
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
|
|
|
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Аналіз анкетування «Самооцінювання та рефлексія» |
Протягом тижня |
Адміністрація, психолог, соц.педагог |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Нарада при директорові та заступниках № 8:
|
22.03 |
Адміністрація.
|
Протокол
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Конкурс власних учнівських поезій: 5-10 класи (21.03-День поезії).
Конкурс дитячих малюнків до Дня щастя: 1-4 класи. (20.03-День щастя)) |
20-21.03
20-22.03 |
ЗВР Вч.укр. та заруб.літ. Кл.кер. Бадовська Л. С. |
Наказ Матеріали |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Моніторинг застосування педагогічними працівниками «Google-інструментів» |
03-20.03 |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про дотримання санітарно-гігієнічних норм під час організації освітнього процесу Про підсумки проведення Тижня Шевченківських днів |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Онлайн- та офлайн-опитування батьків щодо стану та перспектив партнерських взаємин і практик доброчесності у школі. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
Тиждень 30
25-29 БЕРЕЗНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Робота з благоустрою шкільної території |
Протягом тижня |
Завгосп Двірник
|
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Спортивні змагання (за окремим планом) |
Протягом тижня |
ЗВР, вч.фізкульт. |
Положення Наказ Протоколи |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня
|
Адміністрація ЗВР |
Наказ |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня |
ЗВР, ПО, КК, мед працівник |
Матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Психологічна просвіта педагогічного колективу. Консультування класних керівників
|
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до себе Заходи до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом |
25-29.03 |
медсестра |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Тренінги для батьків |
Протягом тижня |
ЗВР Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Тренінг з теми компетентнісного підходу в системі оцінювання |
30.03. |
|
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Підсумковий контроль Вивчення стану викладання української мови та літератури, історії, географії, іноземної мови, математики, предметів початкової школи
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Накази |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Узагальнити результативність роботи обдарованих дітей за навчальний рік |
пр.місяця |
Адміністрація,вчителі |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Обмін досвідом, підготовка до атестації |
Протягом місяця |
вчителі |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Аукціон педагогічних ідей. Творчі звіти вчителів, що атестуються |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Виступ: «Правила батьківської поведінки в організації навчання» |
|
|
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Аналіз анкетування «Самооцінювання та рефлексія» |
Протягом тижня |
Адміністрація, психолог, соц.педагог |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
|
29.03
29.03 |
Адміністрація
ЗНВР, атест.ком.
Директор |
Протоколи Накази Матеріали
Протокол
Наказ |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Засідання керівників ШМО з підготовки матеріалів для ДПА.
|
29.03 |
ЗНВР |
|
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Аналіз моніторингу застосування педагогічними працівниками «Google-інструментів» |
20-31.03 |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про проведення місячника профілактики злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків Про дотримання санітарно-гігієнічних норм під час організації освітнього процесу Про підсумки місячника боротьби з незаконним обігом наркотиків |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Книжкова виставка «Охорона інтелектуальної власності та запобігання поширенню плагіату», присвячена Міжнародному дню інтелектуальної власності |
|
|
|
|
Тиждень 31
01- 05 КВІТНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Складання заявки на матеріали для ремонтних робіт |
Протягом тижня |
Завгосп |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Спортивні змагання (Всесвітній день здоров'я, 07.04) |
05.04 |
ЗВР |
Звіт |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
ЗНВР ЗВР |
Матеріали |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Організація роботи на канікулах (за окремим планом)
|
Протягом тижня |
ЗВР |
План |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Виявлення потенційної «групи ризику» учнів 4 кл. стосовно їхньої адаптації в середній школі |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Анкети |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Здійснювати моніторинг навчальних досягнень здобувачів освіти, їх динаміки та результативності для підвищення якості освіти у закладі |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Родинний міст. Зустріч із батьками учнів випускних класів, з метою ознайомлення їх із документацією по ДПА |
03.04 |
ЗНВР |
Матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Оцінювання навчальних досягнень учнів ліцею |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Моніторинг відвідування учнів за березень Поточний контроль Перевірка ведення класних журналів, гуртків та факультативів |
|
ЗВР ЗНВР |
Довідки |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Узагальнити результативність роботи обдарованих дітей за навчальний рік |
пр.місяця |
Адміністрація,вчителі |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Засідання методичного об’єднання класних керівників «Формування суспільних цінностей у здобувачів освіти у процесі їх навчання, виховання та розвитку» |
01.04 |
ЗВР, класні керівники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Аналіз атестації педагогічних працівників |
постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультації для батьків |
За потреби |
Класні керівники |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Аналіз анкетування «Самооцінювання та рефлексія» |
Протягом тижня |
Адміністрація, психолог, соц.педагог |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Круглий стіл «Системи виховної роботи 5-9-х класів» |
05.04 |
ЗВР |
Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Підготовка до ДПА |
Протягом тижня |
ЗНВР |
Матеріали |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Аналіз моніторингу застосування педагогічними працівниками «Google-інструментів» |
20-31.03 |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про результати атестації педагогічних працівників |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Онлайн- та офлайн-опитування учнівства щодо стану та перспектив партнерських взаємин і практик доброчесності у школі. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
Тиждень 32
08-12 КВІТНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Проведення рейдів з перевірки енергозбереження |
Протягом тижня |
Завгосп |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Зустрічі-лекції, консультації з медичними працівниками |
Протягом тижня |
ЗВР Медсестра |
Матеріали |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
Матеріали |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня |
ЗВР, пед..-орг. Класні керівники |
Матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Психологічна просвіта «Здоров'я — найцінніший дар, бережи його» Тренінгова робота «Арт-терапія». Подолання тривожності. Години відвертого спілкування за участю представників Національної поліції «Не допускай проявів булінгу над собою. Допоможи другу» |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до природи Участь у Всеукраїнській акції до дня довкілля. Операція «Посади дерево». Заходи до Міжнародного дня птахів |
Протягом тижня |
ЗВР, педагог-організатор, вчитель географії |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Засідання батьківського комітету з питань розвитку школи |
07.04 |
ЗВР Голови БК |
Протокол |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Анкетування учнів та батьків щодо об’єктивності та справедливості системи оцінювання в закладі |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Персональний контроль Робота асистентів у інклюзивних класах. Ведення документації асистентом. Підсумковий контроль Аналіз виховної роботи щодо негативних проявів серед дітей |
Протягом тижня |
ЗНВР
ЗВР |
Довідки |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Перевірити та узгодити графік проведення підсумкових видів контролю |
До 30.04 |
ЗНВР |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Педагогічний воркшоп «Навчати вчитися – мислення розвитку» |
Протягом тижня |
ЗНВР |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Використання онлайн платформ для професійного самовдосконалення |
постійно |
вчителі |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультпункт для батьків |
1 тиждень місяця |
дирекція |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Обговорення академічної доброчесності в дії |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
|
Протягом тижня |
ЗНВР
ЗВР |
Протоколи |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
4.Усний журнал «Дім без книг, як хата без вікон»(Міжнародний день дитячої книги) (02.04) |
Протягом тижня |
ЗНВР
ЗНВР
Дирекція |
Наказ Матеріали |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Попередній моніторинг забезпеченості закладу кадрами на 2023-2024 н.р. |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про підсумки проведення Дня цивільного захисту Розвиток творчих здібностей та обдарувань учнів засобами музичного мистецтва Про встановлення графіка проведень підсумкових видів контролю Про проведення акції «Чисто там, де не смітять» |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Поширення власного досвіду роботи учителів з організації дотримання принципів академічної доброчесності у соцмережах, власних блогах і сайтах. |
постійно |
учителі |
|
|
Тиждень 33
15-19 КВІТНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Благоустрій території |
Протягом тижня |
Завгосп Двірник |
Звіт |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Анкетування «Чи задумуєшся ти про своє здоров’я?». Обговорення результатів із учнями та їхніми батьками. |
Протягом тижня |
Медсестра |
Матеріали |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Підготовка до ДПА |
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
1. Естетичні години «Школа писанкарства» 2. Свято букваря (1-ші класи) 3. Тиждень охорони праці |
Протягом тижня |
ЗВР Класні керівники |
Звіт Сценарії |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Оформлення результатів дослідження учнів 4 кл., ознайомлення з результатами класних керівників та батьків |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до праці Виставка Великодніх композицій |
Протягом тижня |
ЗВР, педагог-організатор |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Бесіди з окремими батьками, щодо поведінки та навчання учнів |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог
|
Матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Анкетування учнів та батьків щодо об’єктивності та справедливості системи оцінювання в закладі |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Перевірити та узгодити графік проведення підсумкових видів контролю |
До 30.04 |
ЗНВР |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Підготовка до проведення підсумкових видів контролю в учнів |
постійно |
вчителі |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультації для батьків щодо проведення ДПА/ЗНО |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Обговорення академічної доброчесності в дії |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Анкетування класних керівників, з метою з’ясування труднощів у спілкуванні з учнівським колективом.
|
14.04 |
ЗВР
|
Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
1. Нарада при директорові та заступниках №9:
2. Тиждень біології, екології |
12.04
Протягом тижня |
Дирекція
ЗНВР |
Протокол Накази Матеріали
Наказ |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Попередній моніторинг забезпеченості закладу кадрами на 2023-2024 н.р. |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про затвердження «Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти» Про проведення директорських контрольних робіт Про проведення Дня цивільного захисту |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Поширення власного досвіду роботи учителів з організації дотримання принципів академічної доброчесності у соцмережах, власних блогах і сайтах. |
постійно |
учителі |
|
|
Тиждень 34
22-26 КВІТНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Упорядкування шкільних клумб, пам’ятника загиблим воїнам |
Протягом тижня |
Класні керівники Завгосп Двірник |
Матеріали |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Звіт медичної сестри про ефективність здійснення нею рейдів перевірки санітарно гігієнічних умов закладу |
Протягом тижня |
Медсестра |
Довідка |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня 22.04
|
Адміністрація ЗНВР
|
|
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
1. Засідання РПП 2.Фестиваль «Нащадки козацької слави» «Джура» 3. Майстерки «Школа має талант»
|
24.04 Протягом тижня
26.04 |
ЗВР, кл.кер. |
Протокол Матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
|
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Забезпечити роботу постійно діючих семінарів, тренінгів щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами |
пр.місяця |
ЗНВР, асистенти |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Залучення батьків до проведення Дня Скорботи |
Протягом тижня |
ЗВР |
Матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Анкетування учнів та батьків щодо об’єктивності та справедливості системи оцінювання в закладі |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція
ЗНВР
Дирекція |
Матеріали
Звіти |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Перевірити та узгодити графік проведення підсумкових видів контролю |
До 30.04 |
ЗНВР |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Забезпечити роботу постійно діючих семінарів, тренінгів щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами |
пр.місяця |
ЗНВР, асистенти |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультації для батьків щодо проведення ДПА/ЗНО |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Обговорення академічної доброчесності в дії |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
|
Протягом тижня |
ЗНВР
ЗВР |
КВК
Протокол |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Аналіз проведення заходів «Свято Букваря» |
25.04 |
ЗВР, кл.кер. |
Сценарій |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Попередній моніторинг забезпеченості закладу кадрами на 2023-2024 н.р. |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про створення робочої групи з розроблення річного плану роботи закладу освіти на наступний навчальний рік |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Бесіда з медіаграмотності, зорієнтована на попередження загроз дезінформації від мережі ІНТЕРНЕТ |
Протягом тижня |
ЗНВР |
|
|
Тиждень 35
29 КВІТНЯ – 03 ТРАВНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Затвердження плану проведення ремонтних робіт у школі |
Протягом тижня |
Завгосп |
План |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Контроль за станом здоров’я учнів спеціальної групи здоров’я |
Протягом тижня |
Медсестра |
Довідка |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Адміністрація
Бібліотекар |
Довідки |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
28.04 Протягом тижня
28.04 |
ЗВР, пед.-орг. ЗВР, вч.фізкульт. ЗВР, пед.-орг.
Пед.-орг. |
Накази Матеріали |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Тренінгові заняття з учнями 3-х класів з формування навичок здорового способу життя |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави Заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф та річниці Чорнобильської трагедії |
Протягом тижня |
ЗВР, педагог-організатор |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Ознайомлення батьків та учнів із розкладом ДПА, графіком консультацій |
Протягом тижня |
ЗНВР, кл.кер. 4,9 кл. |
Стенд |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Анкетування учнів та батьків щодо об’єктивності та справедливості системи оцінювання в закладі |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Підсумковий контроль: Стан ведення журналів, зошитів, щоденників. Моніторинг відвідування учнів за квітень |
Протягом тижня |
Дирекція
ЗНВР ЗВР |
Довідки
|
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Перевірити та узгодити графік проведення підсумкових видів контролю |
До 30.04 |
ЗНВР |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Практикум «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу» |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультації для батьків щодо проведення ДПА/ЗНО |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Обговорення та аналізування академічної доброчесності в ліцеї |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Засідання школи молодого педагога «Опрацювання нормативних документів про оцінювання учнів та проведення ДПА» |
28.04
|
ЗНВР
|
Матеріали |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Попередній моніторинг забезпеченості закладу кадрами на 2023-2024 н.р. |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про організоване закінчення 2023-2024 навчального року |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Поширення власного досвіду роботи учителів з організації дотримання принципів академічної доброчесності у соцмережах, власних блогах і сайтах. |
постійно |
учителі |
|
|
Тиждень 36
06 - 10 ТРАВНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Організація робіт по благоустрою території школи |
Протягом тижня |
ЗВР Завгосп Двірник |
План |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Проведення шкільного конкурсу дитячого малюнка «Здоров'я очима дітей» |
Протягом тижня |
Пед.-орг, вчитель образотворчого мистецтва |
Матеріали |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Адміністрація
ЗВР |
Довідки |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня
09.05 09.05 08.05 |
ЗВР Пед.-орг. Кл.кер. |
Сценарій Наказ |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Тренінгові заняття з учнями 9 кл. з формування навичок здорового способу життя |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави Заходи національно-патріотичного спрямування до Дня пам’яті та примирення. Заходи до Дня пам’яті жертв політичних репресій |
06.05 |
педагог-організатор, класні керівники |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Залучення батьків до проведення родинного свята до Дня матері |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Бесіди з теми компетентнісного підходу в системі оцінювання |
пр.місяця |
вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція
ЗНВР
|
Матеріали |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Оприлюднити інформацію про результати участі здобувачів освіти в конкурсах, олімпіадах, турнірах |
до 25.05. |
Адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
|
|
|
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультпункт для батьків |
1 тиждень місяця |
дирекція |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Засідання методичних підрозділів «Виховуємо академічну доброчесність в школі» |
Протягом місяця |
керівники МО |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Засідання методичної ради школи (за планом)
|
05.05 |
ЗНВР
|
Протокол |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Методична нарада «Про підсумки участі педагогів в професійних конкурсах, проєктах» |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про проведення підсумкового контролю знань з навчальних предметів за ІІ семестр 2023-2024 н.р. Про проведення заходів до Дня Пам’яті та примирення |
Протягом тижня |
адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Інформування на веб-сайті закладу та в соціальних мережах про заходи щодо забезпечення принципів та правил академічної доброчесності |
до 26.05 |
адміністрація |
|
|
Тиждень 37
13-17 ТРАВНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Підбиття підсумків роботи школи зі зміцнення матеріальної бази й господарської діяльності за рік |
Протягом тижня |
Завгосп |
Довідка |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Бесіди про правила надання першої долікарської допомоги. День медичної сестри(12.05). |
Протягом тижня
|
ЗВР, медсестра Класні керівники
|
Матеріали |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Адміністрація
Адміністрація Кл.кер. |
|
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
Протягом тижня
|
ЗВР, пед.-орг.
|
Наказ План |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Просвітницька та профілактична робота щодо психологічної підготовки до іспитів |
Протягом тижня |
Психолог Соц. педагог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей
|
Протягом тижня |
ЗВР, педагог-організатор |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Ознайомлення батьків та учнів з графіком навчальних екскурсій |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Наказ Графік |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Бесіди з теми компетентнісного підходу в системі оцінювання |
пр.місяця |
вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Дирекція Дирекція
ЗВР |
Матеріали
Довідка |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Оприлюднити інформацію про результати участі здобувачів освіти в конкурсах, олімпіадах, турнірах |
до 25.05. |
Адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Провести нараду при заступнику «Про роль класного керівника у формуванні ключових компетентностей особистості» |
Протягом місяця |
ЗВР, класні керівники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників. |
постійно |
Адміністрація |
|
|
Вивчення запитів учителів щодо тематики та форм підвищення кваліфікації |
постійно |
ЗНВР |
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Створення морально безпечного освітнього простору, формування позитивного мікроклімату та толерантної міжособистісної взаємодії |
постійно |
класні керівники |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Засідання методичних підрозділів «Виховуємо академічну доброчесність в школі» |
Протягом місяця |
керівники МО |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
|
17.05
12.05 |
Адміністрація
ЗВР |
Довідки. Протоколи |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Проведення консультацій і додаткових занять для підготовки учнів до ДПА
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Наказ |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Методична нарада «Про підсумки участі педагогів в професійних конкурсах, проєктах» |
Протягом місяця |
Адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про організоване закінчення 2023/2024 н.р. та проведення підсумкового оцінювання учнів Про виконання навчальних планів і програм за ІІ семестр 20232024 н.р. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Інформування на веб-сайті закладу та в соціальних мережах про заходи щодо забезпечення принципів та правил академічної доброчесності |
до 26.05 |
Адміністрація |
|
|
Тиждень 38
20-24 ТРАВНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Підбиття підсумків роботи школи зі зміцнення матеріальної бази та господарської діяльності за рік |
Протягом тижня |
Завгосп |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Тематичний тиждень збереження життя і здоров'я дітей |
Протягом тижня |
ЗВР |
План Наказ |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Проведення обліку дітей, які потребують державної допомоги, для організації літнього відпочинку |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Довідка |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
1. Засідання РПП 2. Свято «Школо наша початкова, прощавай і будь здорова!» (випуск із початкової школи). 3. День вишиванки (20.05) |
19.05 Протягом тижня
19.05 |
ЗВР ЗВР, пед.-орг. Кл.кер. 4-х кл. |
Протокол Сценарії Накази |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Підготовка звітної документації |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до себе Заходи в рамках місячника громадянського виховання
Опрацювання документації щодо організації навчання за індивідуальною та інклюзивною формою |
15-19.05 |
класні керівники,ЗВР, педагог-організатор адміністрація |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Ознайомлення батьків та учнів з розкладом навчальних екскурсій. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Наказ Графік |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Бесіди з теми компетентнісного підходу в системі оцінювання |
пр.місяця |
вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Тематичний контроль Аналіз роботи класних керівників із щоденниками учнів: своєчасне виставлення оцінок за семестр (рік) класними керівниками і доведення підсумків навчального року до батьків |
Протягом тижня |
Дирекція |
Матеріали |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Оприлюднити інформацію про результати участі здобувачів освіти в конкурсах, олімпіадах, турнірах |
до 25.05. |
Адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Провести нараду при заступнику «Про роль класного керівника у формуванні ключових компетентностей особистості» |
Протягом місяця |
ЗВР, класні керівники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створення та оприлюднення авторських розробок |
пр.місяця (за бажанням) |
вчителі-предметники |
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Створення морально безпечного освітнього простору, формування позитивного мікроклімату та толерантної міжособистісної взаємодії |
постійно |
класні керівники |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Засідання методичних підрозділів «Виховуємо академічну доброчесність в школі» |
Протягом місяця |
керівники МО |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Оформлення матеріалів методичної роботи школи за підсумками року |
Протягом тижня |
Голови МО |
Протоколи, звіти |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
Довідка |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
А Адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Методична нарада «Про підсумки участі педагогів в професійних конкурсах, проєктах» |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про зарахування учнів до 1-го класу Про організацію та проведення Свята останнього дзвоника |
Протягом тижня |
адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Інформування на веб-сайті закладу та в соціальних мережах про заходи щодо забезпечення принципів та правил академічної доброчесності |
до 26.05 |
адміністрація |
|
|
Тиждень 39
27-31 ТРАВНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Підготовка до проведення ремонтних робіт |
Протягом тижня |
Завгосп
|
Довідка |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Екскурсії (за графіком) |
Протягом тижня |
ЗВР |
Графік Накази |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Інструктаж учнів 5-8, 10 кл. про дотримання правил ТБ під час екскурсій та літніх канікул |
Протягом тижня |
Класні керівники |
Записи в журналах |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
|
29.05 За окремим планом |
ЗВР, класні керівники |
Накази |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Діагностика психологічної готовності майбутніх першокласників до навчання в школі. Надання рекомендацій батькам |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до культури і мистецтва Свято останнього дзвоника. День вишиванки. Заходи до Дня матері та Всесвітнього дня родини |
пр. місяця |
ЗВР, класні керівники, педагог-організатор |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Бесіди з батьками учнів про ДПА. |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Матеріали |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Бесіди з теми компетентнісного підходу в системі оцінювання |
пр.місяця |
вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Підсумки класно-узагальнюючого контролю в ІІ сем. Підсумки вивчення стану навчання учнів з ООП. Стан ведення журналів, зошитів щоденників Моніторинг відвідування учнів за ІІ сем
|
Протягом тижня |
Дирекція |
Накази |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Провести урочисте вшанування учасників та переможців конкурсів, олімпіад |
31.05. |
адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Провести нараду при заступнику «Про роль класного керівника у формуванні ключових компетентностей особистості» |
Протягом місяця |
ЗВР, класні керівники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Створення та оприлюднення авторських розробок |
пр.місяця (за бажанням) |
вчителі-предметники |
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Створення морально безпечного освітнього простору, формування позитивного мікроклімату та толерантної міжособистісної взаємодії |
постійно |
класні керівники |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Засідання методичних підрозділів «Виховуємо академічну доброчесність в школі» |
Протягом місяця |
керівники МО |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Засідання педагогічної ради №5:
|
26.05 |
Адміністрація |
Протокол Накази |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
Контроль за проведенням консультацій(ДПА) |
Протягом тижня |
Адміністрація |
Матеріали |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Методична нарада «Про підсумки участі педагогів в професійних конкурсах, проєктах» |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про результати державної підсумкової атестації учнів 4 класу Про підсумки організації та ефективності методичної роботи в закладі у 2021-2022 навчальному році |
Протягом тижня |
адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Інформування на веб-сайті закладу та в соціальних мережах про заходи щодо забезпечення принципів та правил академічної доброчесності |
до 26.05 |
адміністрація |
|
|
Тиждень 40
03 - 07 ЧЕРВНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Проведення ремонтних робіт |
Протягом тижня |
Завгосп Двірник Техперсонал Гардеробник |
План |
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Організація та проведення екскурсій, походів |
Протягом тижня |
Класні керівники, батьк.ком. |
Накази |
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Адміністрація
Адміністрація Завідувач бібліотеки |
Протокол Матеріали |
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Робота з Волинською обласною бібліотекою для юнацтва День захисту дітей (01.06) |
Протягом тижня |
ЗВР, пед.-орг. |
|
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Діагностика психологічної готовності майбутніх першокласників до навчання в школі. Надання рекомендацій батькам |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
Матеріали |
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до себе Участь у заходах до Дня захисту дітей Конкурс малюнків до Дня захисту дітей |
01.06 |
ЗВР, педагог-організатор |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Звіт директора школи перед педагогічним колективом та батьківською громадськістю про виконану роботу протягом 2022– 2023 навчального року. |
02.06
|
Адміністрація |
Звіт Протокол |
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Ознайомлення здобувачів освіти з критеріями оцінювання навчальних досягнень при проведенні ДПА |
02.06 |
вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
Протягом тижня |
Класні керівники Адміністрація |
Звіти Довідки |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Практичне заняття з учителями «Вплив самооцінювання та взаємооцінювання на ефективність результатів освітнього процесу» |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Опрацювати інноваційні форми і методи індивідуальної роботи з обдарованими дітьми |
постійно |
вчителі-предметники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Засідання методичної ради , планування роботи на новий навчальний рік |
пр.місяця |
адміністрація |
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Консультпункт для батьків |
1 тиждень місяця |
дирекція |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Провести круглий стіл з питань володіння вчителями знаннями про академічну доброчесність |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Нарада при директору та заступниках №11:
|
02.06 |
Адміністрація |
Протокол |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня |
ЗВР ЗНВР |
Графік Накази |
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Комплектація педагогічними кадрами закладу на 2024-2025 навчальний рік, виявлення вакансій та висвітлення їх на сайті закладу. Складання перспективного плану курсової перепідготовки педагогів на 2024 рік |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про підсумки ДПА у 9 класі Про підсумки методичної роботи в школі за 2023-2024 навчальний рік |
Протягом тижня |
адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Контроль за оволодінням педагогами принципами академічної доброчесності. |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
Тиждень 41
10-14 ЧЕРВНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Проведення ремонтних робіт |
Протягом тижня |
Завгосп Обслуговуючий персонал. |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Організація відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій у стаціонарних таборах |
Протягом місяця |
ЗВР |
|
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
|
Протягом тижня |
Адміністрація |
|
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Засідання педагогічної ради №6:
|
10.06 |
Адміністрація |
Протокол Наказ |
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Психологічна супровідна робота на етапі прийому до школи |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
|
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до культури і мистецтва Проведення екскурсій, походів, відвідування музеїв, театрів |
до 17.06 |
ЗВР, класні керівники |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Інформаційний супровід батьків з питань вступної компанії |
Протягом тижня |
ЗНВР |
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Ознайомлення здобувачів освіти з критеріями оцінювання навчальних досягнень при проведенні ДПА/ЗНО |
Протягом місяця |
ЗНВР, вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Оформлення та здавання в архів шкільної документації (класних журналів та ін.). Оформлення звітів для моніторингу НВП. |
Протягом тижня |
Кл.кер. Вчителі |
|
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Сприяння формуванню у здобувачів освіти відповідального ставлення до результатів навчання шляхом аналізу результатів ДПА/ЗНО |
постійно |
ЗНВР, вчителі-предметнки |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
Опрацювання нових нормативних документів, новинок педагогіки та методики викладання предметів |
постійно |
вчителі-предметники |
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Засідання методичної ради , планування роботи на новий навчальний рік |
пр.місяця |
адміністрація |
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Інформування батьків про результати навальних досягнень учнів за рік. |
до 02.06 |
адміністрація |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Провести круглий стіл з питань володіння вчителями знаннями про академічну доброчесність |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
|
09.06 |
Керівники МО |
Протоколи |
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
Протягом тижня |
Дирекція |
|
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Комплектація педагогічними кадрами закладу на 2023-2024 навчальний рік, виявлення вакансій та висвітлення їх на сайті закладу. Складання перспективного плану курсової перепідготовки педагогів на 2024 рік |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про видачу свідоцтв про базову середню освіту випускникам ліцею. |
Протягом тижня |
адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Контроль за оволодінням педагогами принципами академічної доброчесності. |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
Тиждень 42
17-21 ЧЕРВНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Проведення ремонтних робіт |
Протягом тижня |
Завгосп Обслуговуючий персонал. |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Індивідуальні бесіди з дітьми «групи ризику» та їх батьками з метою визначення місця літнього відпочинку |
пр.місяця |
класні керівники |
|
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Формувати в учасників освітнього процесу розуміння необхідності дотримуватися певних правил поведінки в Інтернеті |
постійно |
класні керівники, вч. інформатики |
|
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Забезпечення інформацією сайту школи щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)» від 18 грудня 2018 року за №2657 |
пр.місяця |
Відповідальний за сайт |
|
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Психологічна супровідна робота на етапі прийому до школи |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
|
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей Онлайн-бесіди про сімейні цінності. Переваги сімейного відпочинку |
пр. місяця |
класні керівники |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
|
|
|
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Ознайомлення здобувачів освіти з критеріями оцінювання навчальних досягнень при проведенні ДПА/ЗНО |
Протягом місяця |
ЗНВР, вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Фронтальний моніторинг. Стан оформлення шкільної документації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів |
до 21.06 |
адміністрація |
|
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Сприяння формуванню у здобувачів освіти відповідального ставлення до результатів навчання шляхом аналізу результатів ДПА/ЗНО |
постійно |
ЗНВР, вчителі-предметнки |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
|
|
|
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Засідання методичної ради , планування роботи на новий навчальний рік |
пр.місяця |
адміністрація |
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Інформувати батьків про критерії оцінювання навчальних досягнень учнів |
постійно |
кл.керівники |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Провести круглий стіл з питань володіння вчителями знаннями про академічну доброчесність |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Наради при директорові Про підготовку закладу до нового навчального року. Про стан ведення ділової документації закладу, класні журнали. |
щопонеділка |
адміністрація |
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
|
|
|
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Комплектація педагогічними кадрами закладу на 2023-2024 навчальний рік, виявлення вакансій та висвітлення їх на сайті закладу. Складання перспективного плану курсової перепідготовки педагогів на 2024 рік |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про підсумки ЗНО у 11 класі Про урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту випускникам ліцею |
Протягом тижня |
адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Контроль за оволодінням педагогами принципами академічної доброчесності. |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
Тиждень 43
24-28 ЧЕРВНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Проведення ремонтних робіт |
Протягом тижня |
Завгосп Обслуговуючий персонал. |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Організація відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій у стаціонарних таборах |
Протягом місяця |
ЗВР |
|
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Формувати в учасників освітнього процесу розуміння необхідності дотримуватися певних правил поведінки в Інтернеті |
постійно |
класні керівники, вч. інформатики |
|
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
Забезпечення інформацією сайту школи щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)» від 18 грудня 2018 року за №2657 |
пр.місяця |
Відповідальний за сайт |
|
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
Психологічна супровідна робота на етапі прийому до школи |
Протягом тижня |
Психолог Соц.педагог |
|
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Здійснити аналіз динаміки розвитку навчання відповідно до освітніх потреб на кінець навчального року |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
Інформаційний супровід батьків з питань вступної компанії |
Протягом тижня |
ЗНВР |
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Ознайомлення здобувачів освіти з критеріями оцінювання навчальних досягнень при проведенні ДПА/ЗНО |
Протягом місяця |
ЗНВР, вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Фронтальний моніторинг. Стан оформлення шкільної документації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів |
до 21.06 |
адміністрація |
|
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Сприяння формуванню у здобувачів освіти відповідального ставлення до результатів навчання шляхом аналізу результатів ДПА/ЗНО |
постійно |
ЗНВР, вчителі-предметнки |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
|
|
|
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Засідання методичної ради , планування роботи на новий навчальний рік |
пр.місяця |
адміністрація |
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Інформувати батьків про критерії оцінювання навчальних досягнень учнів |
постійно |
кл.керівники |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Провести круглий стіл з питань володіння вчителями знаннями про академічну доброчесність |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
Наради при директорові Про підготовку закладу до нового навчального року. Про стан ведення ділової документації закладу, класні журнали. |
щопонеділка |
адміністрація |
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
|
|
|
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Комплектація педагогічними кадрами закладу на 2023-2024 навчальний рік, виявлення вакансій та висвітлення їх на сайті закладу. Складання перспективного плану курсової перепідготовки педагогів на 2024 рік |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази: Про підсумки місячника громадянського виховання |
Протягом тижня |
адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Контроль за оволодінням педагогами принципами академічної доброчесності. |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
Тиждень 44
01 – 05 ЛИПНЯ
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Проведення ремонтних робіт |
Протягом тижня |
Завгосп Обслуговуючий персонал. |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
Обстеження стану шкільних приміщень |
Протягом тижня |
адміністрація |
|
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Формувати в учасників освітнього процесу розуміння необхідності дотримуватися певних правил поведінки в Інтернеті |
постійно |
класні керівники, вч. інформатики |
|
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
День Конституції України |
28.06 |
ЗВР, педагог-організатор |
|
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
|
|
|
|
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави Заходи до Дня Конституції |
28.06 |
ЗВР, педагог-організатор |
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
|
|
|
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
Ознайомлення здобувачів освіти з критеріями оцінювання навчальних досягнень при проведенні ДПА/ЗНО |
Протягом місяця |
ЗНВР, вчителі-предметники |
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
Здійснення моніторингу навчальних досягнень учнів за навчальний рік |
пр. місяця |
адміністрація |
|
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
Сприяння формуванню у здобувачів освіти відповідального ставлення до результатів навчання шляхом аналізу результатів ДПА/ЗНО |
постійно |
ЗНВР, вчителі-предметнки |
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
|
|
|
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
Засідання методичної ради , планування роботи на новий навчальний рік |
пр.місяця |
адміністрація |
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
Інформувати батьків про критерії оцінювання навчальних досягнень учнів |
постійно |
кл.керівники |
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
Провести круглий стіл з питань володіння вчителями знаннями про академічну доброчесність |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
|
|
|
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
|
|
|
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
Комплектація педагогічними кадрами закладу на 2023-2024 навчальний рік, виявлення вакансій та висвітлення їх на сайті закладу. Складання перспективного плану курсової перепідготовки педагогів на 2024 рік |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
Видати накази |
За потребою |
адміністрація |
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Контроль за оволодінням педагогами принципами академічної доброчесності. |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
Тиждень 45 - 48
08 липня – 02 серпня
ОСНОВНІ РОЗДІЛИ |
Зміст роботи |
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ |
ВІДПОВІДАЛЬНІ |
ФОРМА ВИКОНАННЯ |
ВІДМІТКА ПРО ВИКОНАННЯ |
І. Освітнє середовище |
|||||
1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці |
|||||
Фінансово-господарська діяльність |
Проведення ремонтних робіт |
Протягом тижня |
Завгосп Обслуговуючий персонал. |
|
|
Забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти |
|
|
|
|
|
Діяльність педколективу зі створення умов для реалізації Закону України «Про повну загальну середню освіту» |
Формувати в учасників освітнього процесу розуміння необхідності дотримуватися певних правил поведінки в Інтернеті |
постійно |
класні керівники, вч. інформатики |
|
|
2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
|
||||
Становлення й розвиток виховної системи |
День старостинського округу |
05-08.07 |
ЗВР, педагог-організатор |
|
|
Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу |
|
|
|
|
|
3. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
|||||
Організація освітнього процесу |
|
|
|
|
|
Співпраця сім'ї, школи, громадськості, позашкільних закладів освіти з метою розвитку особистості учнів |
|
|
|
|
|
ІІ. Система оцінювання здобувачів освіти |
|||||
1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень |
|||||
Інформативна діяльність |
|
|
|
|
|
2. Застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти |
|||||
Моніторинг |
|
|
|
|
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
|||||
Результативність освітнього процесу |
|
|
|
|
|
ІІІ. Педагогічна діяльність працівників закладу освіти |
|||||
1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти |
|||||
Планування роботи педагога |
|
|
|
|
|
2. Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників |
|||||
Організація роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів |
|
|
|
|
|
3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти |
|||||
Педагогіка партнерства |
|
|
|
|
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності |
|||||
Академічна доброчесність в навчальному процесі |
|
|
|
|
|
ІV. Управлінські процеси закладу освіти |
|||||
1. Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
|||||
Науково-теоретична, методична робота з кадрами |
|
|
|
|
|
Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів |
|
|
|
|
|
2. Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
|||||
Робота з громадскістю |
Вивчення звернень громадян на сайті ліцею, у соціальних мережах про діяльність закладу |
постійно |
адміністрація |
|
|
3. Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
|||||
Кадрові рішення та розвиток педагогів |
|
|
|
|
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
|||||
Діловодство |
|
|
|
|
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
|||||
Форми та методи реалізації академічної доброчесності |
Контроль за оволодінням педагогами принципами академічної доброчесності. |
Протягом місяця |
адміністрація |
|
|
НОТАТКИ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|